Не залишили й сліду: хокеїсти «Кременчука» розкатали «Крижаних Вовків»

7.10.2018, 16:31 Переглядів: 2 860

Кременчужани набирають очки в чемпіонаті

Сьогодні, хокеїсти "Кременчука" перемогли "Крижаних Вовків" не залишивши супернику навіть надії на перемогу. Підопічні Олександра Савицького відправили 9 шайб у ворота "вовків".

«Крижані Вовки» - «Кременчук» 1:9 (1:3, 0:2, 0:4)

Шайби: 0:1 Шиманський (Тютченко, Красильников), 04:42. 1:1 Забулонов (Дворник, Мікульчик), 05:30. 1:2 Зайцев (Кисельов, Фурса), 13:55. 1:3 Кисельов (Зайцев, Фурса), 17:16. 1:4 Тютченко (Красильников, Толстушко), 29:56. 1:5 Кисельов (Зайцев, Толстушко - більш.), 32:19. 1:6 Савченко (Ворона), 41:52. 1:7 Зайцев (Кисельов, Фурса), 47:42. 1:8 Тютченко (Красильников, Шиманський), 48:37. 1:9 Савченко (Ворона, Бельський), 49:16

«Крижані Вовки»: Глотов; Порупа - Забулонов, Бугаєв - Чикіда, Федосов - Приваліхін; Мікульчик - Овчинніков - Дворник, Шабанов - Шапіро - Черемнов, Алексейчук - Борманис - Гуменюк

«Кременчук»: Гордюшин; Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Бельский, Горлушко - Боевих, Савицкий - Гончаров; Тютченко - Красильников - Шиманський, Савченко - Муртіщев - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Поліщук - Кривошапкін - Чорний

Перший період кременчужан почали дуже впевнено і відразу змогли прошити Микиту Глотова, але вже через хвилину Руслан Забулонов зрівняв рахунок на табло. За інформацією преслужби УХЛ, рівними цифри протрималися аж до кінця періоду, коли «городяни» змогли зламати оборону противника і ще двічі відзначитися у воротах киян.

У другій двадцятихвилинці господарі майданчика змогли стримувати натиск команди Олександра Савицького тільки перші 10 хвилин, а далі кременчужани закинули у ворота Микити Глотова ще дві шайби, встановивши рахунок 1:5 на свою користь.

Третій період тільки затвердив лідерство гостей - кременчужани, здавалося, повністю заволоділи ігровою перевагою і довели рахунок в поєдинку до розгромного, відзначившись у воротах «Крижаних Вовків» ще чотири рази. Для киян же шайба Руслана Забулонова в першому періоді так і залишилася єдиною в цій зустрічі.

Відзначимо, що в цьому матчі по дві шайби закинули відразу четверо гравців «Кременчука» - Іван Савченко, Микола Кисельов, Олексій Зайцев і Віктор Тютченко.

11 жовтня хокеїсти "Кременука" проведуть ще один матч на виїзді. Суперником "городян" стане білоцерківський "Білий Барс".

Автор: Альона Душенко Джерело відео: УХЛ