«Кременчук» зупинив непереможний «Дніпро» в серії булітів

3.10.2018, 20:23 Переглядів: 3 974

У битві тренерів Підгурський - Савицький, переміг діючий тренер кременчужан

Сьогодні, 3 жовтня, хокеїсти "Кременчука" на виїзді зіграли з "Дніпром", які в цьому сезоні ще не зазнавали поразок. Команди не змогли визначити сильнішого ні в основний час, ні в овертаймі. Тому долю поєдинку вирішила серія післяматчевих кидків. В нелегком протистоянні перемогу здобули підопічні Олександра Савицького - ХК "Кременчук".

«Дніпро» - «Кременчук» - 2:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 Грицьких (Кисельов, Толстушко, -більш.), 29:45; 1:1 Янішевський (Коляда, Білоусов), 37:01; 1:2 Бєльський (Савченко - більш.), 45:05; 2:2 Декало (Коляда, Янішевський - більш), 46:44; 2:3 Гриценко - вирішальний кидок.

«Дніпро»: Петров (Сурканов); Білоусов - Декало, Афанасьєв - Пугачов, Сірченко - Шпак, Матусевич - Будько; Янішевський - Коляда - Бондаренко, Золотухін - Коваленко - Жвачкін, Макарицький - Мацейко - Найдьонов, Тимченко - Целогородцев - Брага

«Кременчук»: Гордюшин (Петленко); Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Бєльський, Горлушко - Бойових, Савицький; Тютченко - Красильников - Шиманський, Савченко - Гриценко - Ворона, Кисельов - Фурса - Зайцев, Поліщук - Кривошапкін - Гончаров

Напередодні матчу з “Дніпром” кременчужани підсилилися нападником Дмитром Чорним. Форвард виступав за “Кременчук” попередні два сезони.

Статус лідерів поточного розіграшу УХЛ команди підтвердили зі стартових секунд поєдинку, гостро атакуючи ворота супротивника. За інформацією прес-служби УХЛ, дуже надійна гра голкіперів Олега Петрова (який, до слова, став кращим воротарем вересня) і Микити Гордюшина не дозволила жодному з клубів відкрити рахунок.

Нулі на табло протрималися аж до середини другої двадцятихвилинки, коли Владислав Грицьких реалізував чисельну перевагу своєї команди і розпечатав ворота Олега Петрова. Але роль наздоганяючих херсонці грали недовго - через 10 хвилин у воротах Микити Гордюшина відзначився Олексій Янішевський, зрівнявши рахунок.

У третьому періоді кременчужани знову змогли вийти вперед, завдяки точному кидку Владислава Бєльського, але вже через хвилину Ілля Декало зрівняв цифри на табло. Однак, до кінця третього періоду, вболівальники так і не побачили закинутих шайб. Ця ж ситуація повторилася і в овертаймі, де голкіпери команд тримали на замку свої ворота.

Доля зустрічі вирішилася тільки в серії післяматчевих кидків, коли кременчужани все-таки виявилися сильнішими і, тричі пробивши Олега Петрова, вирвали перемогу в херсонської команди.

Серія післяматчевих кидків:

Микита Макарицький реалізував свій кидок

Олексій Зайцев також реалізував свою спробу 1:1

Бондаренко пробиває Микиту Гордюшина. 2:1 на користь "Дніпра"

Тютченко не пробив Петрова. Рахунок - 2:2

Тимур Гриценко приблизив свою команду до перемоги. 3:2 на користь "горожан"

Янишевський не смог пробити Микиту Гордюшина

Кременчук здобуває необхідну перемогу

До речі, автора вирішальної шайби капітана ХК "Кременчук" херсонця Тимура Гриценка, визнали кращим нападником вересня. Капітан "городян" відзначився закинутими шайбами в 4 матчах з 5, в сукупності набравши 10 (5+5) очок при коефіцієнті корисності +6. Такі показники дозволили Тимуру Гриценку вийти на перше місце в списку бомбардирів УХЛ.

Після гри капітан ХК «Кременчук» Тимур Гриценко поділився своїми емоціями та прокоментував гру:

- Непогана вийшла гра, де була боротьба на кожній ділянці поля. «Дніпро» - хороший суперник, який зміг двічі зрівняти рахунок, але удача в післяматчевих кидках все-таки посміхнулася нам.

- Заздалегідь вирішили, як будете кидати буліт після матчу?

- Ні, зіграв по ситуації. Завжди так виконую буліти.

- Ви родом з Херсона, як гралося в рідному місті?

- На матч прийшли рідні та друзі, приємно грати при такій підтримці. Трибуни за «Дніпро» теж здорово вболівали.