Бійка за бійкою: хокеїсти Кременчука перемогли Донбас

30.09.2018, 18:13 Переглядів: 3 593

Кременчужани піднімаються в турнірній таблиці

Сьогодні 30 вересня хокеїсти Кременчука вдома у принциповому поєдинку перемогли Донбас з рахунком - 4:3.

«Кременчук» - «Донбас» 4:3 (1:1, 3:1, 0:1)

Шайби: 1:0 Бєльський (Севрюгин - більш.), 13:47; 1:1 Лялька (Коренчук, Смирнов), 18:46; 1:2 Кирющенков (Захаров, Романенко), 20:10; 2:2 Гриценко (Савченко, Ворона), 23:36; 3:2 Гончаров (Поліщук), 32:12; 4:2 Зайцев (Фурса), 38:06; 4:3 Карпенко (Смірнов - більш.), 58:05

«Кременчук»: Гордюшин (Петленко); Толстушко, Савицький, Бєльський, Грицьких, Бойових, Горлушко, Севрюгин, Савченко, Гончаров, Красильников, Гриценко, Зайцев, Кисельов, Поліщук, Шиманський, Ворона, Кривошапкін, Тютченко, Фурса

«Донбас»: Дьяченко (Костенко); Фірсов, Сильницький, Воронін, Александров, Романенко, Григор'єв, Ординський, Луговий, Лялька, Мазур, Денискін, Коренчук, Костіков, Мостовий, Новіков, Захаров, Смирнов, Карпенко, Кирющенков

З перших хвилин матчу загострилася боротьба на льодовому майданчику, хокеїсти обох команд кілька разів штовхалися в бійках біля обох воріт Гордюшина та Дяченка. Першими відкрити рахунок вдалося кременчужанам - Владислав Бєльський в більшості прошив голкіпера донеччан. Ще до перерви донецький клуб зміг зрівняти рахунок й повернув інтригу в матчі.

У другому періоді Віталій Кирющенков вивів команду вперед, але за дві хвилини донеччани зрівняли рахунок — 2:2. Проте до кінця періоду «Кременчук» збільшив розрив до двох шайб - ще двічі у воротах голкіпера донеччан відзначилися Ілля Гончаров і Олексій Зайцев.

«Донбас» у заключній двадцятихвлинці всіма силами намагалася відіграти пропущені шайби і вийти вперед, але надійна гра Микити Гордюшина не дозволила донеччанам знову відзначитися в його воротах. І тільки під завісу поєдинку, коли «Донбас» пішов у ва-банк й зняв голкіпера, одну шайбу зміг відквитати екс-капітан «Кременчука» Севастьян Карпенко, встановивши остаточний рахунок 4:3 на користь господарів.

Кременчужани посунули «Донбас» з другого місця й скоротили відставання від непереможного лідера херсонського «Дніпра».

ХК «Кременчук» підготував для вболівальників кілька сюрпризів, серед яких розіграш подарунків, виступ барабанщиків RhythmMen.

Також перед грою гімн України виконала фронтвумен групи MARLEN Яніна Жеман. У 2016 році група стала участником Х-фактор і покорила своєю творчістю знаменитого композитора Костянтина Меладзе.

Сама Яніна вперше була на хокейному матчі. Гра їй не тільки сподобалася, а й надихнула на нову пісню.

- Мені дуже сподобалася гра. Це настількі живі емоції, які заряджають. Ми якраз пишемо альбом й сьогоднішня гра надихнула на нову пісню... Тепер завжди буду приходити на важливі ігри, - поділилася своїми емоціями від гри фронтвумен групи MARLEN Яніна Жеман.

3 жовтня о 17:50 «Кременчук» вперше зіграє з херсонською командою «Дніпро», яка в цьому сезоні не зазнавала поразок.

Автор: Альона Душенко Фото: Александр Попенко Джерело відео: XSPORT.ua, Zadelo Entertainment