Правила оплати пожертвувань

Визначення

Компанія – ПП Видавничий Дім «Приватна Газета», фактична адреса: м.Кременчук, вул.Шевченка 50а пропонує користувачам мережі Інтернет (далі - Користувач) - використовувати свої сервіси на умовах, викладених у цих Правилах.

Платіжна система - LiqPay – спеціальний web-інтерфейс, фінансовий посередник, який допомагає приймати платежі та переказувати гроші, отримані від Користувача, Компанії. Діє на підставі ЗУ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні».

Пожертвування – перерахування Компанії грошових коштів з метою її фінансової чи іншої підтримки у будь-якому розмірі – на розсуд Користувача.

Користувач – фізична особа, яка є фактичним користувачем сайту та/або його окремих матеріалів, дієздатна та досягла 18 років.

Правила – дані Правила оплати (внесення добровільних безповоротних платежів на користь Компанії).

Умови внесення пожертвувань

1. Користувач має можливість внести Пожертвування на користь Компанії на добровільній основі у розмірі одноразової суми грошових коштів (конкретний розмір Пожертвувань Користувач визначає самостійно на власний розсуд).

2. Доступні способи переказу грошових коштів (Пожертвувань):

  • перерахування коштів за допомогою LiqPay

3. Здійснюючи Пожертвування (перераховуючи кошти на користь Компанії), Користувач погоджується, що він робить його добровільно, усвідомлено та цілеспрямовано, що він не був введений в оману Компанією щодо мети/розміру та повернення свого платежу. Також, здійснюючи Пожертвування, він підтверджує, що ознайомився з цими Правилами, погоджується з ними і не буде пред'являти Компанію жодних претензій/позовів ні в теперішньому часі, ні в майбутньому.

Суть проекту: допомога незалежним журналістам видання Кременчуцький ТелеграфЪ під час воєнного стану за відсутності прибутків у видання.

Розмір допомоги: користувач обирає запропоновану суму - 100грн, 200грн чи 500грн або вказує довільну суму, на власний розсуд.

Розподіл коштів: всі пожертви підуть на заробітну плату журналістам та технічного персоналу інформаційного ресурсу Кременчуцький ТелеграфЪ.

4. Внесення Користувачем грошових коштів як Пожертвування є одностороннім безповоротним перерахуванням таких коштів Компанії Користувачем. Здійснюючи Пожертвування, Користувач підтверджує, що є дієздатною особою, яка має право розпоряджатися коштами, що перераховуються Компанією.

5. Компанія не несе відповідальності за помилки (зокрема, технічні), збої чи неточності в роботі, а також будь-які інші дії/бездіяльності з боку платіжної системи.

6. Компанія не повертає Користувачеві внесені ним Пожертви за жодних обставин, включаючи помилково або неправильно вчинені ним оплати.

7. Компанія залишає за собою право в односторонньому порядку та без попереднього повідомлення Користувачів змінювати Правила. Оновлені/змінені Правила публікуватимуться на www.telegraf.in.ua/donation_rules.html. Вони набудуть чинності з моменту опублікування таких змін/оновлень.

8. Користувач несе повну відповідальність за достовірність даних платіжної картки та іншої інформації, вказаної ним під час здійснення Пожертвування.

  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх