21.04.2021, 13:00 Переглядів: 1 070

 

Для пересічного споживача будь-яке підвищення цін – на продукти, ліки, проїзд у транспорті – неябияк б'є по гаманцю. Що вже казати про тарифи на послуги ЖКГ, на які витрачається вагома частина сімейного бюджету.

14.04.2021, 17:00 Переглядів: 920

  

Будівельне сміття, меблі, матраци, ліжка, старі газети – це все є небезпечним розплідником бактерій, бліх та навіть може призвести до загоряння.

9.04.2021, 15:00 Переглядів: 858

 

       На початку року команда керуючої компанії “Місто для людей Кременчук” вирішила звернути увагу саме на заявки клієнтів, які скаржилися на проблему з протікання даху. Ремонтні роботи такого напрямку відносяться до статті тарифу “поточні ремонти” і саме від того, як сплачує будинок, залежить, чи зможе виконати роботи компанія, чи ні. Для того, аби швидко накопичити на статтю необхідні кошти, компанія своїм клієнтам рекомендує перейти на індивідуальний договір, де кожен будинок зможе самостійно обрати той об’єм роботи, який йому необхідний саме зараз.


20.03.2021, 12:00 Переглядів: 1 583

 

       Тепло, світло та вода у квартирі, оновлені під’їзди та чиста прибудинкова територія – за усіма цими благами стоять працівники сфери житлово-комунального господарства. Щодня вони виконують непомітну для ока роботу, за будь-якої пори року та погоди, і до карантину, і під час нього. Але тільки уявіть, що було б, якби вони припинили це робити. Саме завдяки їхній праці ми можемо насолоджуватись чистотою і порядком, які нас оточують і піднімають настрій.

12.03.2021, 12:00 Переглядів: 1 145

 

Заборгованість за житлово-комунальні послуги – одна з гострих проблем, з якою стикаються керуючі компанії та ОСББ, а найголовніше: страждають сумлінні платники, адже зазвичай віддають останнє, поки сусіди користуються послугами безкоштовно. Статистика показує, що немає жодного будинку, де була б 100% своєчасна сплата належних платежів і внесків усіма співвласниками.

4.03.2021, 12:00 Переглядів: 1 466

 

       Для багатьох з нас ЖКГ є сферою суто чоловічою, адже пов'язане з важкою фізичною працею або специфічними навичками. Проте жінки все частіше відвойовують право працювати у ній і досягати успіхів на рівні з чоловіками.

3.03.2021, 17:00 Переглядів: 857

 

       Шановні кременчужани!


       З понеділка, 01 березня, свою роботу поновлює центр обслуговування клієнтів керуючої компанії “Місто для людей” за адресою вул.Велика Набережна, 17. Графік роботи 8:00-17:00, обід 12:00-13:00.

23.02.2021, 16:00 Переглядів: 1 305

 

       Кременчук вже другий тиждень перебуває під сніжним покровом. Через перепади температур сніг то тане, но знов замерзає, утворюючи для містян дискомфортні умови пересування. Тому для комунальників зараз “гаряча пора” для активної роботи. Про те, які заходи вживають для боротьби з ожеледицею, розповіли у компанії «Місто для людей».

12.02.2021, 18:00 Переглядів: 1 898

       Поломки електромереж та каналізаційної системи у багатоповерхівках - одні з найчастіших проблем, з якими стикаються працівники ЖКГ. Розвиток сучасних технологій призвів до того, що у квартирах кременчужан з’явилися різноманітні побутові прилади. Все це вимагає великого одночасного споживання електричної енергії, яке не може забезпечуватися електропроводкою старого зразка. Тому часто у квартирах щось перегорає, відбувається коротке замикання в електроприладах чи електропроводці. Також бувають ситуації, коли через недбальство та нехтування правилами безпеки з боку мешканців виникає загроза здоров'ю та життю людей.


       

1.02.2021, 15:00 Переглядів: 1 881

 

У ніч з 31 січня на 1 лютого у Кременчуці знову засніжило. Аби зранку мешканці багатоповерхівок змогли безпечно вийти зі своїх домівок та піти на роботу, вже о 6 ранку працівники служби клінінгу компанії «Місто для людей» оперативно вийшли на розчистку прибудинкової території, що знаходиться в її управлінні.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Місто для людей":

Місто для людей

Про компанію "Місто для людей":

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

Керуюча компанія "Місто для людей" обслуговує теріторію Крюківського району міста Кременчука. В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОНИ: +38 (0536) 70-04-41 +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: mdlkremenchuk@ukr.net

Новини компанії:Вверх