Герої комунального фронту: у Кременчуці нагородили кращих працівників КК "Будсервіс"

15.03.2024, 15:30 Переглядів: 851

 

У 2024 році День працівників сфери житлово-комунального господарства припадає на 17 березня. Незважаючи на повномасштабне вторгнення рф на територію України, а також бажання агресора залишити українців без світла, тепла, води, галузь вистояла та вже третій рік поспіль протистоїть викликам воєнного часу. І все це – завдяки відданим своїй справі людям, які вдень і вночі роблять усе можливе для надання споживачам необхідних послуг.

У Кременчуці напередодні свята вшанували роботу комунальників, які забезпечують оселі містян теплом, водою та іншими комунальними благами, підтримують безперебійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури, першими прибувають на ліквідацію поломок чи аварійних ситуацій, усувають наслідки обстрілів тощо. Відзначили і працю співробітників компанії “Будсервіс”, в обслуговуванні якої знаходиться 379 будинків.

 

До офісу компанії завітали міський голова Віталій Малецький та заступник міського голови, директор Департаменту ЖКГ Іван  Москалик. У колі колег та однодумців вони нагородили п'ятьох фахівців Почесними грамотами Департаменту ЖКГ Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області: двох електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування аварійно-ремонтного відділу та трьох двірників клінінгової служби. А також чотири співробітниці були нагороджені грамотами Міського голови м.Кременчук: начальниця відділу з управління житловим фондом, інженерка з технічного нагляду та дві менеджерки з домоуправління.

  

Ми пишаємося кожним і кожною з наших колег, їхньою стійкістю, відданістю своїй справі, любовʼю до рідного міста і його жителів. Бажаємо всім працівникам житлово-комунального господарства та їхнім родинам миру, добра, здоров’я, благополуччя та витримки. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Працюємо далі з вірою у якнайшвидшу Перемогу.

Колектив “Будсервіс” у Кременчуці

Автор: Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск (№ 11 від 14 березня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх