Дзюдоїст з Кременчука Каро Марандян завоював нагороду Відкритого Континентального Кубку

4.02.2018, 08:08 Переглядів: 3 292

В Болгарії вихованець СК "Легіон" поступився майбутньому переможцю змагань

3 лютого в Софії (Болгарія) відбувся Відкритий Континентальний Кубок з дзюдо серед чоловіків. Змагання проходять напередодні старту олімпійської кваліфікації, яка почнеться вже через 4 місяці. Згідно з попередніми заявками 250 дзюдоїстів з 30 країн змагалися за нагороди турніру в Софії.

У складі збірної України виступав кременчужанин Каро Марандян (сам спортсмен родом з Градизька). Спортсмен вихованець СК "Легіон" де займається під керівництвом тренера Василя Волошина.

У ваговій категорії 66 кг була висока конкуренція, яку наш спортсмен пройшов з легкістю.

Спочатку Каро у групі С переміг болгарина, колумбійця та двох дзюдоїстів з Іспанії, ставши лідером у своїй групі. Також переміг українця Олега Овчаренка.

За вихід у фінал Каро Марандян потрапив на спортсмена з Росії Ісмаїла Часигова, якому на жаль поступився. Поступившись майбутньому переможцю Каро завоював бронзову нагороду.