Не забиваєш ти – забивають тобі: «Кремінь» поступився у Запоріжжі

9.11.2019, 09:11 Переглядів: 3 258 Коментарів: 1

Футболісти «Кременя» продовжують втрачати очки на виїзді

8 листопада футболісти «Кременя» втратили очки у Запоріжжі поступившись «Металургу» - 2:1.

«Металург» – «Кремінь» – 2:1

Голи: Олійник, 66, Могильний, 68 – Скоблов, 11
Попередження: Масалов, 8; Кошман, 31; Черній, 45+1; Разуваєв, 66; Зозуля, 72; Сачко, 86
«Металург»: Петриченко, Бєлоусов, Дяченко (Олійник, 46), Кулинич, Мягков, Загоруйко (Сачко, 46), Крапивний, Трояновський, Разуваєв (Ковальчук, 73), Могильний (Лихобабенко, 70), Черній (Щебетун, 83). Запасні: Левченко, Сухина, Петров, Шевчук, Рудич. В.о. головного тренера: Олексій Годін
«Кремінь»: Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Павлик, Скоблов (Масалов, 46), Воронченко, Удод (Тарануха, 46), Кошман (Єрмаченко, 69), Козьбан. Запасні: Закорський, Мурашов, Недоля. В.о. головного тренера: Володимир Прокопіненко

Головний арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)
Асистенти арбітра: Олексій Гірс (Одеса) та Ярослав Поважний (Харків)
Четвертий арбітр: Дмитро Ільченко (Бердянськ)
Спостерігач УАФ: Олексій Гордієнко (Дніпро)

«Кремінь» першим відкрив рахунок: атакуючи через лівий фланг Сергій Ченбай віддав навіс Дмитру Скоблову, який ударом головою замкнув його передачу – 0:1. Кременчужани до перерви продовжували атакували ворота гостей.

У перерви обидва тренери зробили заміни. І тут почалося… «Кремінь» в облогу взяв ворота «Металургу», проте фортуна відвернулася від наших гравців. Одразу три потужних удари влучили у поперечину від Юрія Павлика, Ігоря Кошмана та Ростислава Таранухи. Як говорять, не забиваєш ти – забивають тобі. Так вийшло із «Кременем», коли господарі змогли відігратися та вирвати очки у кременчужан.

На 66 хвилині Дмитро Олійник на дальній стійці замкнув передачу Могильного й зрівняв рахунок. А за хвилину Костянтин Черній відпасував на Могильного, який забив свій перший гол у чемпіонаті – 2:1. Камбек «Металургу» дозволяє взяти реванш та покинути останнє місце в турнірній таблиці, впритул наблизившись до «Кременя». А от кременчужанам не вдалося привітати перемогою тренера Володимира Прокопіненка. Втрата очок залишає нашу команду близькою до зони вильоту.

«Не забиваєш ти - забивають тобі»

Дмитро Скоблов, автор єдиного голу кременчужан у матчі із запорізьким «Металургом», прокоментував матч. Для Дмитра це був дебютний гол у футболці «Кременя». Півзахисник розповів, що зв’язка з Ігорем Кошманом допомогла йому прочитати удар й забити гол.

- У матчі з «Металургом» ми грали другим номером. Віддали ініціативу супернику. У грі необхідно свої моменти реалізовувати, адже по моментах не заслуговували поразки, але це вже історія, готуємося на домашній матч проти Черкас.

Щодо голу, то підключився з глибини і вийшло вдало пробити головою. Велика заслуга Ігоря Кошмана, ми разом з ним грали у Геліосу і я відчув цей момент, знаю як він може зіграти.

Прикра поразка, але голову ми не опускаємо і рухаємося далі, ми на правильному шляху!

- Дмитро, кому присвячуєш свій гол?
- Хочеться присвятити гол своїм батькам.

- Як налаштовані на останню домашню гру з «Черкащиною»?
- Максимально будемо готові й розберемо гру суперника. Ми їх дуже добре знаємо, зустрічалися у чемпіонаті і в Кубку. Чекаємо великої кількості уболівальників на стадіоні, дуже приємно грати вдома, ми покажемо гарну і змістовну гру!

Післяматчеві коментарі в.о. гоовних тренерів «Кременя» та «Металурга»

16 "Черкащина" 16 1 3 12 14-37 6

Наступний матч «Кремінь» зіграє 16 листопада проти «Черкащини», це буде заключний домашній матч. А вже 23 листопада у Горішніх Плавнях кременчужани проведуть останній матч перед зимовим міжсезонням. Суперником кременчужан буде місцевий «Гірник-Спорт».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Металург" Джерело відео: МФК "Металург"