У Кременчуці тимчасово не ставили на облік безробітних

19.10.2022, 13:31 Переглядів: 1 757

Не працювала Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості, центр працював у «ручному режимі»

«Добрий ранок! Чи не могли б ви дізнатись, коли запрацює біржа по працевлаштуванню, щоб стати на облік тимчасово безробітним. Мінімум тиждень це неможливо зробити», — написала до редакції кременчужанка Олена.

«Кременчуцький ТелеграфЪ» звернувся за коментарем до директора Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Віктора Калашника.

Він повідомив, що з 3 жовтня у місті не працювала Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості (ЄІАС) — там проводили роботи з кібербезпеки. 

— Наш центр працював, приймав відвідувачів у «ручному режимі». Але можливості внести дані в загальноукраїнську систему не було, — пояснив Віктор Калашник. — Відповідно, не було можливості проводити фінансові операції, операції із реєстрації та зняття з обліку тощо». 

За словами керівника місцевого центру зайнятості, відучора ЄІАС запрацювала. Тепер фахівці зібрану за два тижні інформацію вносять в систему. 

У зв'язку з роботами на ЄІАС можливі затримки з виплат допомоги по безробіттю. Втім, Віктор Калашник запевнив, що нарахування проведуть у першу чергу, але час виплат залежатиме від Державного казначейства.

Куди влаштовуються на роботу кременчуцькі переселенці

Автор: Олеся Данилова
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 47 від 24 листопада 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх