Чи можна оформити субсидію «заднім числом» ?

18.11.2016, 14:23 Просмотров: 2 806 Комментариев: 1

Чи можна оформити субсидію «заднім числом» ?Не встигли оформити субсидію до початку опалювального сезону? Ще не пізно, і гроші не пропадуть

Якщо підвищуються тарифи на житлово-комунальні послуги, субсидію, дійсно, можуть призначити протягом трьох місяців з моменту підвищення тарифів — з дати підвищення тарифів (тобто заявник отримає її “заднім числом”). Так, з 1 вересня цього року підвищилися тарифи на електроенергію, і це дає можливість оформити субсидію аж до грудня з нарахуванням відшкодування, починаючи з 1 вересня.

 

У зв'язку з цією нормою в законодавстві уряд неодноразово підкреслював, що тим сім'ям, які не встигли оформити субсидію до початку опалювального сезону, є можливість зробити це до грудня. Витрати за попередні місяці компенсують субсидією.

 

- У заяві на субсидію, якщо вона подається в листопаді, слід обов'язково зазначати, що ви бажаєте отримувати субсидію з вересня чи жовтня, - підкреслює Наталія Герасименко.

 

Зараз за субсидіями черги. На прийом записують аж на грудень. Але субсидія призначається з дати подання звернення. Тож є сенс надіслати заяву та декларацію поштою. Зразки бланків можна скачати на сайті Мінсоцполітики. 

 

Гарячі лінії по субсидіях, адреси:

77-29-95, 77-32-28 - Автозаводський район.

Адреса Автозаводського УСЗН: 39602, просп. Свободи, 66. 

 

6-02-60 6-13-63 - Крюківський район.

 

Адреса Крюківського УСЗН: 39621, вул. Приходька, 90.

Теги:

Комментарии: 1

361
19 ноября 2016 01:01

а можна пару років не платити, а потім оформити субсидію заднім числом на всю сумму заборгованості?


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх