«Погано, що програш став нормою для нас», - баскетболіст «Кременя» Олександр Тіщенко

26.11.2016, 18:46 Переглядів: 2 786

Кременчужани поступилися "Черкаським мавпам"

26 листопада баскетбольний клуб "Кремінь" здійснив невдалий вояж до Черкас. Матч завершився з рахунком - 80:68 (16:14, 21:10, 27:23, 16:21).

Як повідомляє прес-служба клубу, на старті гри капітан “мавп” Андрій Кальніченко відкрив рахунок з-під кошика, а колишній бігмен черкасців, а зараз гравець БК “Кремінь” Олександр Тіщенко відповів власними балами з лінії штрафних. Запалив публіку в Черкасах новачок команди – Демонтре Харріс. Американець забив ефектні два згори, та в цілому провів вдалий відрізок часу на паркеті. Чверть же завершилася за мінімальної переваги господарів паркету – 16:14.

Другу чверть обидва колективи розпочали також грою від захисту. Проте все той же форвард гостей Олександр Тіщенко звільнився від опіки і забив першу трьоху в матчі для своєї команди. Після цього господарі почали грати ще більш дисципліновано в захисті та оформила затяжний ривок, який дозволив підопічним Максима Міхельсона піти у роздягальню за комфортної переваги у 13 набраних балів. Загальний же рахунок 37:24 після двох зіграних чвертей.

Стейсі Девіс розпочав третю десятихвилинку з власного перформансу: американець за короткий відрізок часу забив дві трьохи у кошик суперника та власними силами реалізував ривок 8:2 для своєї команди. Проте кременчужани не знітилися та відповіли власними дальніми. Далі “мавпи” знову зуміли ще відірватися у рахунку, але Зозуля з Кременчука на останній секунді закинув розкішний баззер та скоротив різницю у рахунку для своєї команди до 17 балів.

Заключна чверть розпочалася з міні-ривка гостей: гравці в темній формі були влучнішими в перестрілці дальніми та зуміли скоротити відставання від “мавп” до 11 балів. Проте капітан черкасців Андрій Кальніченко сьогодні був нестримний: досвідчений українець реалізовував практично все з гри та ще в середині чверті своєю черговою трьохою зняв питання про переможця в Черкасах.

Післяматчеві коментарі

“Кремінь” свій наступний матч зіграє 9 грудня вдома проти “Кривбасу”. Старт гри о 19:00.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФБУ