Армія РФ атакувала Кременчук: є поранені — ОВА (доповнено)

23.12.2025, 14:58 Переглядів: 11 444 Коментарів: 1

 

Військові попереджали про рух безпілотника у бік міста

У Кременчуцькій громаді було чутно вибухи. Про це повідомляють журналісти «Кременчуцького Телеграфа». 

У Повітряних силах попереджали про рух безпілотника у бік Кременчука.

Доповнено: 

23 грудня армія РФ атакувала Кременчук. Усі необхідні служби працюють на місці подій. Про це повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Він закликав мешканців міста не публікувати фото чи відео наслідків удару та не поширювати жодної інформації в соціальних мережах і месенджерах, адже це може допомогти ворогу.

— Офіційну інформацію щодо наслідків надасть Полтавська обласна військова адміністрація, — зазначив мер.

Також жителів міста просять не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, перебувати в безпечних місцях та укриттях і дбати про власну безпеку та безпеку близьких.

Доповнено: 

Під час повітряної тривоги росіяни вдарили по підприємству у Кременчуцькій громаді. Двоє людей поранені. Про це повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації. 

Нині медики надають їм необхідну допомогу. На місці удару працюють усі відповідні служби. Об’єкти життєзабезпечення населення функціонують у штатному режимі.

Автор: Телеграф
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 1

5 517
23 грудня 2025 15:20

Вибух


4 12

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 6 від 6 лютого 2025)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх