«Кремінь» завойовує першу перемогу в товариському матчі

5.07.2018, 10:33 Переглядів: 2 554

Контрольний поєдинок з «Олександрією» U-21 завершився на користь гостей

4 липня футбольний клуб «Кремінь» провів черговий товариський матч. Контрольний поєдинок з «Олександрією» U-21 завершився з рахунком 0:1 на користь гостей.

«Олександрія» U-21 - «Кремінь» - 0:1

Гол: Тимченко 78'

«Кремінь», 1-й тайм: Онопко, ГНП, Ентін, Курелєх, ГНП, Вовкодав, Піскун, Степанчук, Бичков, ГНП, Тимченко.

У 2-му таймі на заміну виходили: Саркісян, Горват, Куць, Ченбай, ГНП, ГНП, ГНП. Головний тренер - Ігор Столовицький

*ГНП - гравець на перегляді

Після гри капітан команди та автор голу Ігор Тимченко розповів "Телеграфу" про гру та підготовку команди до чемпіонату.

Хоч гра і товариська, але вигравати завжди приємно. Дійсно ця перемога повинна нам надати впевненості, і розуміння того що ми рухаємося в правильному напрямку. І та робота яку ми виконуємо на зборах, не проходить марно. Що стосується гри, то вона була досить цікавою, бойовою. Молодь Олександрії підібрана дуже не погана, всі хлопці швидкі та з не поганою школою. Ну тим не менш, я радий що нам вдалося виграти.

- Ігоре, на твою думку, чи відрізняється підготовка до чемпіонату під керівництвом Ігоря Столовицького та Сергія Ященка?

- Чим відрізняється робота тренерів? Ну тут я не хотів би порівнювати. У кожного тренера своє бачення футболу, і тільки час та результати можуть дати оцінку.

Наступний товариський матч «Кремінь» зіграє вже 6 липня у Кропивницькому з місцевою «Зіркою».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Олександрія" Джерело відео: facebook.com