Кременчужанка Ольга Ляхова встановила особистий рекорд на чемпіонаті світу

26.08.2015, 16:28 Переглядів: 3 039

В Китаї проходить чемпіонат з легкої атлетики

26 серпня у Пекіні (Китай) кременчужанка Ольга Ляхова стартувала на чемпіонаті світу з легкої атлетики у кваліфікації з бігу на 800 метрів.

Ольга вийшла до півфіналу. Фінішував другою вона показала свій найкращий результат - 1 хвилина 59,92 секунди. Кременчужанку випередила Еюніка Джепкоеч Сум з Кенії (1:59,67), третьою фінішувала Сіфан Хассан з Голландії (1:59,94).

Відео забігу кременчуцької легкоатлетки Ольги Ляхової:

У перший день змагань екс-кременчужанка Анна Касьянова (Мельниченко) достроково втратила свій титул чемпіонки світу, який вона виборола на чемпіонаті 2013 року. Анна не стартувала у першому виді програми жіночого легкоатлетичного семиборства - бігу на 100 метрів з бар'єрами. Через травму отриману перед чемпіонатом Європи в Франції.

Таким чином у Пекіні із трьох спортсменок Полтавщини, які готувалися до чемпіонату світу, виступлять дві - полтавчанка Анна Плотіцина (біг 100 метрів з бар'єрами) та кременчужанка Ольга Ляхова (біг 800 метрів).

Автор: Альона Душенко Джерело відео: xsport.ua