Кременчужанка Анна Мельниченко через травму припинила боротьбу на змаганнях

7.07.2015, 11:47 Переглядів: 1 533

У Франції відбувся командний Кубок Європи з легкоатлетичних багатоборств

У місті Обань (Франція) відбувся командний Кубок Європи з легкоатлетичних багатоборств. За підсумками змагань збірна України фінішувала на 4 місці, повідомляє федерація легкої атлетики.

У складі збірної виступала екс-кременчужанка Анна Касьянова (Мельниченко). У перший день змагань спортсменка через травму припинила боротьбу. Анна Касьянова у жіночому легкоатлетичному семиборстві набрала 2699 очок. Результати в окремих видах були такими: біг 100 метрів з бар’єрами - 13,73 секунди, стрибки у висоту — 175 см (найкращий результат сезону), штовхання ядра - 13 м 58 см. Після третього виду програми кременчужанка входила до п’ятірки кращих.

Втрати у жіночій першості стали непоправними. Після першого дня змагань Суперліги збірна України у загальному заліку впевнено лідирувала - 22904 очка. В підсумку збірна України фінішувала на 4-му місці - 39461 очко. Те, що із заліку через травму остаточно "випала" Касьянова (Мельниченко), а Мохнюк "загубила" залік у стрибках у довжину, позбавило збірну України майже 2 тисяч очок.