Кременчуцькі боксери завоювали «золото» та «срібло» Кубка України

20.09.2016, 17:01 Переглядів: 3 120

У командному заліку Кубка України збірна Полтавщини посіла 5-е місце. На фото Артем Усик у синьому, Віталій Покуляк у червоному

З 6 до 11 вересня в Маріуполі пройшов Кубок України з боксу серед дорослих боксерів (еліта). У змаганнях взяли участь 79 найсильніших боксерів.

Із представників збірної Полтавщини до фінальних поєдинків пробилися двоє кременчужан, які виступали у найважчих боксерських категоріях. У категорії до 91 кг Артем Усик та Віталій Покуляк у категорії понад 91 кг.

Обидва спортсмени взяли участь в фіналі.

Артем Усик у фіналі переміг майстра спорту міжнародного класу Костянтина Пінчука (Дніпропетровська обл.) з рахунком 3:0 та став чемпіоном кубка.

А Віталій Покуляк у вирішальному поєдинку програв за очками більш досвідченому спортсмену з Києва Олександру Бабичу і завоював срібну медаль.

До змагань спортсменів підготував тренер Мельник Михайло.

Завдяки кременчужанам у командному заліку Кубка України збірна Полтавщини посіла 5-е місце (одна золота і срібна медалі). Першими були боксери Донецької області - 7 медалей (3 золоті, 2 срібні, 2 бронзові). По дві золоті медалі завоювали боксери Києва і Вінницької області.

Автор: Руслана Горгола Джерело фото: Федерація боксу України