Кременчужанин у складі збірної України вийшов до півфіналу Чемпіонату Європи з регбі

20.03.2016, 13:08 Переглядів: 3 006

Гравець регбійного клубу «Бастіон» Ростислав Арестов здолав Швейцарію

Кременчужанин Ростислав Арестов у складі збірної України з регбі U-18 вийшов до півфіналу Чемпіонату Європи. У чвертьфінальному матчі зі Швейцарією граваць регбійного клубу "Бастіон" відіграв весь матч.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з великою кількістю втрат помилок. Трохи менше огріхів допустили швейцарці, які пішли на перерву переможцями, забивши два штрафних проти одного від українців 3:6.

На початку другої половини зустрічі підопічні Сергія Брюзгіна повністю заволоділи ініціативою і занесли дві спроби з реалізацією 15:6. У кінцівці зустрічі Швейцарії занесенням вдалося скоротити відрив, але на більше у команди не вистачило часу. Матч закінчився з рахунком 15:11 на користь українців.

У півфіналі українці зустрінуться зі збірною Нідерландів 22 березня. Чемпіонат Європи проходить в Лісабоні (Португалія).