Хокейний клуб "Кременчук" в драматичному поєдинку обіграв "Дженералз", але фінішував третім

12.03.2016, 21:50 Переглядів: 4 854

Кременчуцький хокейний клуб завоював бронзу регулярного чеміпонату

12 березня хокейний клуб "Кременчук" виграв у серії післяматчевих буллітів 4:3. Втративши один бал господарі не змогли наздогнати «генералів» за очками в турнірній таблиці. У "Кременчука" 104 очка проти 106, це дозволило "генералам" за підсумками регулярного чемпіонату посісти друге місце.

"Кременчук" влаштовувала тільки перемога в основний час гри. Тому майже за хвилину до завершення третього періоду при нічийному рахунку головний тренер кременчужан Дмитро Підгурський зважився на зняття голкіпера. Однак шансів відзначитися не було. Кияни забронювали за собою другу сходинку за підсумками Першого етапу і перевагу на своєму майданчику у півфіналі матчах плей-офф.

Овертайм при такій турнірній ситуації перетворився на порожню формальність. Команди не форсували подій протягом додаткової 5-хвилинки, а в серії буллітів на радість місцевої публіки спритними виявилися «помаранчево-білі», двічі вразили ворота Вадима Селіверстова.

У матчі у «Кременчука» двічі відзначився Дмитро Підгурський (один гол - вирішальний буліт), Ілля Коренчук і Тимур гриценко. Підгурський, Гриценко, Янішевський за підсумками «регулярки» набрали найбільшу кількість очок у команді - по 67. У першого 28+39, другого - 25+42, третього - 24+43. Кращим снайпером з 31 шайбою став Юрій Петранговський.

Відео матчу

ХК «Кременчук» – «Дженералз» – 4:3 Б (1:2; 2:0; 0:1; 0:0; 1:0)

Судді: М. Урда, А. Корепанов, О. Серебряков

Кременчук: Шевчук (крім 59:04 – 60:00). В. Романенко – Ден. Ісаєнко, Сірченко – Жовнір, Андрейків – Дегтярьов, Акимов – Варивода. Луговий – Т. Гриценко – Петранговський, Підгурський – Чернишенко – Янішевський, Коренчук – Карпенко – Лисак, Мікулко – Костюк – Бойков.

Дженералз: Селіверстов. Афанасьєв – Толкунов, Побєдоносцев – Шпак, Мельников – Боєвих, Д. Хонін – Скрипець. Кіча – Гніденко – Караульщук, І. Савченко – Шаманський – Слюсар, Безуглий – Вал. Алексюк – Тимченко, І. Дворник – Коляда – А. Дворник.

Голи: 0:1. Кіча (Гніденко, 9:38), 1:1. Підгурський (Янішевський, 10:47 – більш.), 1:2. Побєдоносцев (Гніденко, Толкунов, 12:59 – більш.), 2:2. Коренчук (Лисак, Андрейків, 25:23 – більш.), 3:2. Т. Гриценко (Петранговський, Ден. Ісаєнко, 26:05), 3:3. Афанасьєв (Скрипець, Секірко, 51:20), 4:3. Підгурський (вирішальний кидок)

Серія кидків для визначення переможця гри: 1:0. Підгурський. 1:0. І. Савченко (воротар), 1:0. Коренчук (воротар), 1:0. Кіча (воротар), 2:0. Т. Гриценко

У півфіналі фіналу «Кременчук» зустрінеться зі столичним «Дженералз». 15 березня о 19.00 у Києві відбудеться перший матч. Також матчи пройдуть 16 та 19 березня (у разі необхідності, 20 і 23 березня). В іншій парі «Донбас» зустрінеться із харківським «Витязем». Матчі відбудуться 16, 17, 19 та, у разі необхідності, 20 і 23 березня. Перші два матчі прийматиме Дружківка.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Ірина Василенко Джерело відео: kremen tv