Тренер «Кременя» Сергій Ященко: «Футбол был не зрелищный, но оправданый»

3.10.2015, 21:20 Переглядів: 2 938

Кременчуцька команда у більшості перемагає "Нікополь-НПГУ"

Кременчуцька команда за день до матчу виїхала до Нікополя (Дніпропетровської області), щоб адаптуватися до поля господарів.

Команді не змогли допомогти Дмитро Ентін, Влад Даниленко та Олександр Логінов, які через застуду пропустили матч.

З перших хвилин «Кремінь» вийшов вперед. Костянтин Черній забив перший м’яч і вивів команду вперед. У другому таймі Піскун подвоїв рахунок. Під кінець матчу «Нікополь-НПГУ» залишилась в меншості, Киселевський отримав друге попередження покинув поле. Цим скористався бомбардир «Кременя» Ігор Тимченко, який у додатковий час збільшив рахунок – 0:3.

Головний тренер «Кременя» Сергій Ященко поділився, що через поганий стан поля команда не показала видовищний футбол:

- Игра была нервозной. Мы понимали что соперники дома постараются реабилитироваться перед своими болельщиками.

Поле было в ужасном состоянии, такое чувство, что за ним никто не ухаживает.

Футбол был не зрелищным, но оправданный. Многоходовых комбинаций не было, мяч старались доставить ближе к штрафной.

В первом тайме игра была равная. И забитый гол на первых минутах добавил нам уверенности. Первые 10 минут после перерыва соперник пошел в ва-банк и создавали давление на нашу команду. Мы сумели перехватить инициативу и забить второй мяч. После удаления игрока «Никополя-НПГУ» соперники остановились. У нас было несколько моментов, но забить удалось в добавочное время.

Игроки справились с задачей. Они приводят свои лучшие качества. Появилась уверенность.

"Нікополь-НПГУ" - "Кремінь" 0:3 (0:1)

Голи: Черній 10', Піскун 78', Тимченко 90+1'

Попередження: Донець 29', Киселевский 59', Колмогорцев 88 '(всі «Нікополь-НПГУ»)

Вилучення: Киселевский 85' («Нікополь-НПГУ», повторне попередження)

«Кремінь»: Олійник, Кунєв, Ховбоша, Шершень, Ченбай, Стрельцов, Гордя (Піскун 65 '), Бажан, Степанчук (Тертишний 76'), Черній (Логінов 88 '), Тимченко.

Запасні: Онопко, Курелех, Остапенко.