Кременчуцький боксер Микита Цибуляк - срібний чемпіон України

27.10.2016, 10:55 Переглядів: 2 584

Двоє боксерів СДЮШОР змагалися на чемпіонаті. На фото Микита Цибуляк

17-23 жовтня у місті Надвірна (Івано-Франківська обл.) відбувся Чемпіонат України з боксу. 311 боксерів юнаків 2003-2004 року народження змагалися за звання кращого.

У цих змаганнях брали участь вихованці школи олімпійського резерву з боксу (директор Гончар О.Б., ст. тренер Гончар Б.І.).

Під керівництвом Анатолія Степка та Валерія Бражника змагалися: Федір Шмаков ЗОШ № 11 та Микита Цибуляк школа-інтернат № 21.

У Федора Шмакова у ваговій категорії 40 кг змагалися 31 спортсмен. У чвертьфінальному поєдинку, Федір поступився лідеру цієї вагової категорії, боксеру зі Львова.

Микита Цибуляк (вагова категорії 41,5 кг) у першому поєдинку переміг боксера з Хмельницької області, а у півфіналі боксера з Запорізької області. А у фіналі поступився з мінімальною перевагою киянину та став срібним призером Чемпіонату України.