ФК «Кремінь» перемагає «Реал Фарму» та виходить на 1 місце

27.09.2016, 08:30 Переглядів: 2 868

Наша команда переграла одеситів, завдяки голу Артема Козлова

26 вересня кременчуцький «Кремінь» на виїзді обіграв одеську «Реал-Фарму» та очолив турнірну таблицю.

Обидві команди розпочали матч досить обережно, намагаючись налагодити контроль м'яча в центрі поля і не допустити помилки в обороні. Зробити це було непросто, оскільки газон стадіону «Спартак» в Одесі залишав бажати кращого.

Вже на 11-й хвилині глядачі побачили першу жовту картку в грі. За грубий фол проти Кошадзе її удостоївся Дмитро Колода. Загалом, було багато боротьби, багато порушень і дуже мало моментів.

Перший небезпечний момент виник біля воріт «Кременя» на 30-й хвилині після неприємного удару з розвороту Серденюка, тоді команду врятував Онопко. Відбивши цей удар, Віталій таким чином почав гольову атаку своєї команди. М'яч довгим пасом був швидко доставлений на чужу половину поля Артему Козлову, який скористався жахливою помилкою воротаря одеситів і двох центральних захисників й забив м'яч вже у порожні ворота. У кінці тайму, вже в компенсований час, помилився на виході і Віталій Онопко, правда не так критично як його візаві й цей момент завершився для «Кременя» щасливо. З рахунком 1:0 на користь «Кременя» команди пішли на перерву.

У другому таймі на полі стало значно веселіше, в першу чергу через активізацію одеситів. Господарі намагалися нагнітати ситуацію біля воріт Онопко, але оборона «Кременя» діяла злагоджено і впевнено.

Шанс у господарів з'явився на 81-й хвилині, коли капітан нашої команди Владислав Піскун отримав другу жовту картку. Штрафний одеситам реалізувати не вдалося, але тиск на наші ворота посилювався з кожною хвилиною. На третій компенсованій хвилині від втрати очок «Кремінь» врятувала реакція Віталія Онопка - Машнін потужно пробив, зльоту, з близької дистанції, але Онопко встиг скластися і ногами парирувати цей м'яч.

Таким чином, обігравши «Реал-Фарму» та після втрати очок петровським «Інгульцем-2» наша команда очолила турнірну таблицю.

Попередження: Колода 11' Злепко 60' – Піскун 53' 81' Козлов 59'
Вилучення: Піскун 81' (повторне попередження)

Головний арбітр — Владислав Дорош (Київ)
Асистенти: Роман Соботюк (Житомир), Старча Сергій (Київ)
Четвертий арбітр: Максим Пономаренко (Одеса)
Спостерігач арбітражу: Валерій Лисакевич (Харків)

«Реал Фарма» : Кравченко, Какушин, Віксіч, Бабенцов, Шаповаленко, Колода (Машнін 55'), Серденюк, Георгієв, А. Лиховидов (Злепко 29' Новицький 62'), Кулішенко, Бондаренко.
Запасні: Георгиця, Хромих, Нестеренко, Бичков.
В. о. головного тренера – Олександр Бондаренко

«Кремінь»: Онопко, Бичков, Ентін, Курелех, Кунєв, Піскун, Богданов, Сторчоус (Сидоренко 85'), Кошадзе (Тертишний 71'), Степанчук (Горват 56'), Козлов.
Запасні: Олійник, Москалик, Скоцький, Безлєпкін.
Головний тренер – Сергій Ященко

Нагадаємо, що свій наступний матч "Кремінь" зіграє вдома 1 жовтня проти новокаховської "Енергії". Початок матчу в 16:00.

Автор: Руслана Горгола Джерело фото: МФК "Кремінь"