Кременчужанка Ольга Ляхова у складі збірної пройшла у фінал Олімпійських ігор

20.08.2016, 10:22 Переглядів: 5 933

Українські легкоатлетки в естафеті 4х400 метрів вийшли у фінал

Кременчужанка Ольга Ляхова у складі збірної України вийшла у фінальну частину естафети 4x400 метрів.

20 серпня команда України завершила півфінальний забіг на другому місці. У кваліфікації Аліна Логвиненко, Ольга Бібік, Тетяна Мельник та Ольга Земляк показала свій найкращйи результат сезону 3:24.54. Українки поступилися лише легкоатлеткам з США (3:21,42). У загальному заліку результат українок - третій.

Комана збірної України з легкої атлетики в естафеті 4х400 метрів

Жіноча легкоатлетична естафета 4х400м - п'ята на Оліпійських іграх у Ріо. Аліна Логвиненко, Ольга Бібік, Тетяна Мельник та Ольга Земляк у фіналі головних змагань 4-річчя показали час 3:26.64 і посіли 5 місце.

Нагадаємо, Ольга Ляхова у своєму кваліфікаційному забігу на 800 метрів фінішувала шостою з часом 2:03,02 хвилини. Це не дозволило Ользі пройти до півфіналу. У загальному заліку Ольга посіла 49 позицію.

Завершила свої виступи на Олімпійських іграх Анна Касьнова (Мельниченко). Кременчужанка фінішувала 25-ю на Олімпійських іграх в легкоатлетичному семиборстві.