Кременчужанка Дар'я Кареліна виборала бронзу з тхеквондо

3.05.2016, 14:29 Переглядів: 2 538

Відбувся чемпіонат "International Rumi Children Sport Games"

Кременчужанка Дар'я Кареліна виборала бронзову медаль на 6-th міжнародному турнірі «International Rumi Children Sport Games», який 21 і 22 квітня відбувся в турецькому місті Конья. Збірна України з тхеквондо ВТФ, складена зі спортсменів 2001-2003 років народження, здобула 6 золотих, 1 срібну та 3 бронзові медалі на міжнародному турнірі

Вихованка КДЮСШ-2 у ваговій категорії до 55 кг завоювала "бронзу" турніру. Кременчужанка Дар'я Кареліна змагається під керівництвом свого батька та тренера Василя Кареліна.

В командному заліку серед дівчат українки посіли друге місце, поступившись лише туркеня. Третє місце зайняли спортсменки з Білорусії. У загальному підсумку змагань з тхеквондо «International Rumi Children Sport Games» збірна України була першою.