Кременчужани завоювали 4 медалі Всеукраїнської універсіади з дзюдо

20.04.2015, 14:09 Переглядів: 1 629

Змагання стали одним з етапів відбору в національну студентську збірну

У Сумах завершився турнір всеукраїнської Універсіади з дзюдо, за підсумками якого кременчужани, які навчаються в університетах інших областей, завоювали 4 медалі — 2 "золоті", "срібну" та "бронзову".

У ваговій категорії до 66 кг у фінальному поєдинку зустрілися кременчуцькі дзюдоїсти, які навчаються у Тернополі - переміг Андрій Бурдун, "срібло" дісталося Андрію Кушкову, повідомляє КСЕ "Легіон" дзюдо Кременчук.

У першості серед жінок (понад 78 кг) перемогла Єлизавета Каланіна (навчається у Харкові). Третє місце у ваговій категорії 66 кг завоював кременчужанин Каро Марандян, який навчається у Харкові.

Змагання стали одним з етапів відбору в національну студентську збірну, для участі в XXVIII Всесвітній літній Універсіаді, яка пройде 4-8 липня в Кванджу (Корея).