Дзюдо. Кременчужанин Роман Занько завоював «золото»

15.03.2015, 22:13 Переглядів: 2 035

Кременчуцький дзюдоїст переміг в юнацькому чемпіонаті країни

11-13 березня у Луцьку пройшов чемпіонат України з дзюдо серед юнаків і дівчат (до 18 років). У перший день змагань кременчужанин Роман Занько завоював золоту медаль, повідомляє федерація дзюдо.

Кременчужанин переміг у ваговій категорії до 50 кг, виконавши норматив майстра спорту України. Роман Занько виграв усі свої 5 поєдинків на татамі, а у фіналі переміг представника Київського училища фізичної культури Олександра Криворота.

Нагадаємо, що на початку лютого у Кременчуці Роман Занько виграв всеукраїнський турнір із дзюдо пам'яті Михайла Тагірова.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: КСЕ "ЛЕГИОН" дзюдо Кременчуг