Футбол. «Зоря» U-21 виборола нічию в «Олімпіка» на останніх хвилинах

2.03.2015, 09:43 Переглядів: 1 740

Луганська «Зоря» U-21 провела у Кременчуці перший офіційний поєдинок у цьому році проти донецького «Олімпіку»

27 лютого луганчани відкрили другу частину чемпіонату грою вдома проти донецького «Олімпіка».  Зустріч завершилася внічию - 2:2, причому «чорно-білі» після першого тайму програвали 0:2. На 25 хвилині арбітр назначив пенальті у ворота «Зорі», яким успішно скористався Станіслав Біленький. Другий м'яч луганчани пропустили після швидкої контратаки. Тим не менш, завдяки голам Сергія Романова та Дмитра Луканова вдалося врятувати гру. На 79 хвилині Романов пробив у дальній нижній кут воріт – 2:1. Наприкінці  матчу за другу жовту вилучили двох донецьких  гравців. На третій компенсованій хвилині «чорно-білі» зрівняли рахунок – 2:2.

Для «Телеграфа» старший тренер луганської «Зорі» Володимир Микитин прокоментував гру:

«Играли дома, так как мы уже в Кременчуге около года и считаем город своим родным домом. Хотелось, чтобы старт был получше, ведь сегодня сыграли на очень хорошем уровне. К сожалению, не реализовали много моментов. Соперник оказался серьезный, выигрывал 2:0, нам было сложно переиграть в такой ситуации».

Выключения игроков «Олимпика» в конце матча ничего не решало, комментировать судейство не хочется, ведь необходимо было раньше разобраться с симуляцией и игрой соперника, тогда б и удаление было бы раньше.

Команда «Зори» усилена ребятами с дубля, также для усиления «Зори» U-19 на правах аренды взяли воспитанника кременчугской школы Алантьева. Для ребят это хорошая игровая практика и индивидуальная подготовка в первую команду.

Напоследок тренер поблагодарил кременчугских болельщиков за поддержку.

«Зоря»: 1. Ігор Левченко, 2. Єгор Скворцов, 14. Олег Бородай, 3. Михайло Шершень, 13. Михайло Писко, 8. Максим Банасевіч, 17. Денис Шапочка (6. Сергій Романов, 73), 15. Дмитро Тертишний (к), 16. Денис Васильченко (10. Ігор Калінін, 46), 7. Павло Худзік (9. Віталій Квашук, 46), 5. Дмитро Луканов.

Старший тренер - Володимир Микитин.

«Олімпік»: 1. Ігор Бондаренко, 15. Євген Цимбалюк, 5. Олександр Варванін (4. Іван Тетеря, 67), 14. Артем Козлов, 13. Владислав Пісковий, 8. Руслан Мартинюк, 9. Булат Єлоєв (16. Євген Григорій, 65), 17. Максим Рибін (6. Микола Касьяненко, 13), 11. Владислав Хомутов (3. Дмитро Шевченко, 71), 7. Станіслав Біленький, 10. Денис Голенков (18. Ілля Глиняний, 84).