ХК "Кременчук" вириває путівку до фіналу

29.03.2015, 00:16 Переглядів: 2 481

28 березня ХК «Кременчук» перемагає вдома харків’ян і виходить у фінал з столичним АТЕКом

ХК Кременчук вдома переміг харківський Витязь з рахунком - 5:4. У вирішальному поєдинку більшу частину матчу харківський Витязь лідирував у рахунку, завдяки неймовірній грі Віталія Литвиненка. Доречі, Литвиненко гравець національної збірної, в складі якої провів 154 матчи, учасник зимових Олімпійських ігор та чемпіонатів світу. Саме він відкрив рахунок на 10-й хвилині матчу, він же за рахунку 2:2 знову вивів Витязь вперед в більшості наприкінці другого періоду, і став автором ще двох гольових передач, взявши участь у всіх шайбах команди.

Неймовірний матч тримав вболівальників в напрузі протягом всієї гри. Наприкінці третього періоду за рахунку 5:4, харків’яни за 2 хв до закінчення матчу пішли у «ва-банк» знявши воротаря. Трибуни до кінця гри скандували: «Кременчук» і відраховували останні секунди до закінчення запеклого протистояння.

У фіналі чемпіонату України з хокею зіграють київський АТЕК і ХК Кременчук. Перший матч відбудеться в Києві 31 березня. Другий і при необхідності третій поєдинки - 3 і 4 квітня у Кременчуці.

ХК «Кременчук» – «Витязь» – 5:4 (1:1; 1:2; 3:1)

Судді: А. Сєврук, О. Батєзатов, І. Хохлов

ХК Кременчук: Е. Захарченко. Сірченко – Варивода, Забулонов – Жовнір, Кочмар – В. Романенко, Муль, Логвиненко. Чердак – Кузьмік – Підгурський, Луговий – Чернишенко – Бойков, Лисак – М. Дворник – Микулко, Бобков, А. Захарченко.

Витязь: Харитонов (до 58:46). О. Романенко – Воробйов, Попов – Белєвцов, Матвієнко – Клокол. Алексанян-Петрович – Свищев – Литвиненко, Кобиков – Максименко – Ісаєнко, Савченко – Бобовников – Щербань.

Голи: 0:1. Литвиненко (Свищев, 9:03), 1:1. Чердак (Кузьмік, Лисак, 17:47), 1:2. О. Романенко (Ісаєнко, Литвиненко, 23:36 -більш.), 2:2. Підгурський (Луговий, 30:39), 2:3. Литвиненко (О. Романенко, 37:23 – більш.), 3:3. Микулко (Дворник, 41:55), 4:3. Чердак (В. Романенко, 47:56), 5:3. Забулонов (Чердак, Кузьмік, 49:22 – більш.), 5:4. Алексанян-Петрович (Литвиненко, 51:46).

Штраф: 8 – 4