ХК "Кременчук" програв перший матч плей-офф

25.03.2015, 10:48 Переглядів: 2 093

У стартовому матчі плей-офф харків'яни обіграли переможця регулярного чемпіонату з хокею по буллітам

24 березня у Харкові "Витязь" здобув несподівану перемогу над тріумфатором регулярного чемпіонату, повідомляє федерація хокею України

Гості відкрили рахунок зусиллями Івана Підгурського, який проводив свій перший поєдинок після отриманого наприкінці минулого року перелому руки. Потім перевагу кременчужан подвоїв Владислав Луговий, який "обікрав" Артема Кобикова і спокійно переграв голкіпера.

У другому періоді харків’яни заграли агресивніше, почали частіше перевіряти на міцність корпус гравців команди-суперника. Це принесло свої плоди у вигляді двох закинутих шайб. Капітан "Витязя" Олександр Панченко замкнув ювелірну передачу Дмитра Ісаєнка, а Роман Сальников вдало зіграв на добиванні після кидка Олександра Романенка.

У третьому періоді та овертаймі глядачі закинутих шайб не побачили. Тож справа перейшла до хокейної лотереї. По сім кидків виконали обидва колективи і лише один кидок виявився влучним. Героєм серії на рівні з обома голкіперами став Олександр Миколенко, який і приніс "Витязю" перемогу.

"Витязь" – ХК "Кременчук" – 3:2 Б (0:2; 2:0; 0:0; 0:0; 1:0)

Судді: В. Торяник, А. Гладченко, А. Бакуменко.

"Витязь": Харитонов. О. Романенко – Панасенко, Белєвцов – Воробйов, Матвієнко – Клокол. Сальников – Панченко – Ісаєнко, Алексанян-Петрович – Свищев – Литвиненко, Кобиков – Максименко – Лазаренко, Миколенко – Бобовников – Щербань.

ХК Кременчук: Е. Захарченко. В. Романенко – Забулонов, Сірченко – Варивода, Кочмар – Жовнір. Чердак – Кузьмик – Підгурський, Луговий – Чернишенко – Бойков, Микулко – М. Дворник – Лисак.

Голи: 0:1. Підгурський (Забулонов, Чердак, 10:32), 0:2. Луговий (13:31), 1:2. Панченко (Ісаєнко, 31:07), 2:2. Сальников (О. Романенко, 39:52), 3:2. Миколенко (переможний булліт)

Серія кидків для визначення переможця гри: 0:0. Підгурський (воротар), 0:0. Панченко (стійка), 0:0. Луговий (повз ворота), 0:0. Литвиненко (воротар), 0:0. Чердак (воротар), 0:0 Ісаєнко (воротар) – зміна черги – 0:0. Лазаренко (воротар), 0:0. Луговий (втрата шайби), 0:0. Алексанян-Петрович (воротар), 0:0. Підгурський (воротар), 0:0. Панченко (повз ворота), 0:0. Луговий (воротар), 1:0. Миколенко, 1:0. Луговий (поперечина).