Хокей. Кременчук в кроці від перемоги у чемпіонаті

12.03.2015, 11:07 Переглядів: 2 136

Підопічним Дмитра Підгурського потрібно набрати лише одне очко в останніх трьох матчах, щоб фінішувати на першому місці

11 березня поєдинок лідерів чемпіонату ХК «Кременчук» та «Дженералз» завершився прогнозованою перемогою підопічних Дмитра Підгурського. Ця перемога наблизила ХК «Кременчук» до перемоги у регулярному чемпіонаті на відстань всього одного очка.

На першу зустріч з ХК Кременчук «генерали» майже оновили склад, адже зі столичної команди фактично випала ціла ланка атаки, в якій грали брати Дворники та Дмитро Коржилецький, а також дискваліфікований у першому матчі Євген Секірко.

У першому періоді підопічні Дмитра Підгурського без особливих зусиль переграли «Дженералз», забивши у ворота Андрія Безхлебного три шайби, дві з яких були реалізовані наприкінці періоду - результативні кидки на свій рахунок записали Чернишенко, Бойков і Горище.

У другому періоді Мадера, з інтервалом у сім хвилин оформив дубль - 4:2. Однак на дубль Мадери своїм дублем відповів Горище - 5:2.

Команди у третьому періоді обмінялися голами. На гол кращого бомбардира чемпіонату Владислава Лугового шайбою в більшості відповів захисник «Дженералз» Володимир Оксененко.

У черговий раз слід виділити Владислава Лугового, бомбардирські подвиги якого стають доброю звичкою. Також цікавим фактом є те, що 4 з 9 шайб у матчі закинули гравці з 17-м номером на светрі: дублями відзначились Володимир Чердак та Олексій Мадера.

12 березня о 13:00 ХК «Кременчук» зістрінеться з «Дженералз» на льодовій арені «Айсберг».

ХК «Кременчук» – «Дженералз» – 6:3 (3:0; 2:2; 1:1)

ХК Кременчук: Е. Захарченко (Михайло Шевчук, 51:30). В. Романенко – Логвиненко, Варивода – Сірченко, Забулонов – Жовнір, Муль. Микулко – Кузьмік – Чердак, Луговий – Чернишенко – Бойков, Лисак – Максим Шевчук – Кочмар, Бобков – М. Дворник – А. Захарченко.

Дженералз: Степанков. Ляшок – Порупа, Татаренко – Оксененко, Маслов – Гаврильченко, Борисов. Мадера – Хміль – Караульщук, Долинін – Мельников – Єловиков, Шапіро – Кузьменко – Геращенко, Генералов – Черниченко – В. Андрєєв.

Голи: 1:0. Чернишенко (Луговий, Лисак, 14.28), 2:0. Бойков (Чернишенко, Луговий, 19.08), 3:0. Чердак (Микулко, Кузьмік, 19.30), 4:0. Сірченко (Луговий, Бойков, 21.52 – більш.), 4:1. Мадера (Караульщук, Кузьменко, 26.24 – більш.), 4:2. Мадера (Хміль, Караульщук, 33.46), 5:2. Чердак (Микулко, Кузьмік, 35.29), 6:2. Луговий (Бойков, Сірченко, 48.00), 6:3. Оксененко (Долинін, Єловиков, 51.51 – більш.)