Хокей. ХК «Кременчук» виходить в одноосібні лідери

16.02.2015, 09:39 Переглядів: 2 309

Команда Дмитра Підгурського залишилась єдиною, що не втратила очків

15 лютого хокейний клуб «Кременчук» вийшов в одноосібні лідери ХХІІІ чемпіонату України з хокею після перемоги над харківським «Витязем» у повторному матчі першого туру з рахунком 5:1 (2:0; 1:1; 2:0)

ХК Кременчук: Захарченко. В. Романенко – Логвиненко, Варивода – Сірченко, Кочмар – Муль. Микулко – Кузьмик – Лисак, Бойков – Чернишенко – Луговий, Бобков – Дворник – Захарченко.

Витязь: Харитонов. О. Романенко – Попов, Белєвцов – Клокол, Сипко – Щербань. Лазаренко – Максименко – Ісаєнко, Мартишко – Бобовников – Савченко, Пономаренко, Миколенко.

Голи: 1:0. Кочмар (Логвиненко, Луговий, 7:34), 2:0. Кузьмик (Луговий, Чернишенко, 19:13 – більш.), 2:1. Лазаренко (Максименко, 26:08 – більш.), 3:1. Лисак (Кузьмик, 37:51 – менш.), 4:1. Чернишенко (Луговий, Сірченко, 47:42), 5:1. Луговий (Кочмар, 56:50).

У другому матчі ХК «Витязь» прагнув реваншу і на початку першого періоду спробував захопити ініціативу, але після декількох небезпечних атак кременчуцький клуб нав’язав супернику свою гру. На 8 хвилині рахунок в матчі відкриває Кочмар, а за хвилину до закінчення періоду «Кременчук» подвоює рахунок. Команди обмінялися шайбами у ворота суперника у другому періоді.

Варто зазначити, що запеклі бої відбувалися не лише на льоду, а й на трибунах. Вболівальники під час матчу ледь не зчепилися з харківськими гравцями, перехопивши емоційну напругу.

У третьому періоді підопічні Дмитра Підгурського збільшили рахунок й остаточно зняли всі питання щодо переможця гри, очоливши турнірну таблицю.

18-19 лютого ХК «Кременчук» вдома зустрінеться з київським ХК «АТЕК» на льодовій арені «Айсберг».

Автор: Альона Душенко