Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 03.04.2020 22:00
Підтверджені:
Україна1072
Кременчук5
Хворі:
Україна1022
Кременчук5
Вилікувалось:
Україна23
Кременчук0
Померло:
Україна27
Кременчук0

БЛОГЪ: Кременчуцькі патріоти вчетверо дорожчі за львівських

30.01.2018, 14:01 Просмотров: 3 075 Комментариев: 3

 

Лариса Гориславець, громадська активістка

Є люди, які думають, що з дитини не виросте патріот, якщо її спеціально не навчити цьому. І краще вчити платно. Собівартість одного кременчуцького патріота росте.


Сьогодні знову про місцеву Програму національно-патріотичного виховання. Іще більше утверджуюся в думці, що місцева влада діє так: якщо ситуації не вистачає здорового глузду - треба пофарбувати її у патріотичні кольори. Тому що навіть завзяті опозиціонери навряд чи насміляться відкрити рота, аби, боронь боже, не потрапити у число «непатріотів». 


На сьогодні маємо ситуацію: до 31 січня міська рада приймає доповнення до Програми НП-виховання. Минулого разу я писала, що її бюджет роздули, як тільки могли. Між іншим, туди впхали й розробку національної ідеї з річним бюджетом 150 тисяч гривень. Загалом же на 2018 рік – більше 2 мільйонів. У мене немає сумніву, що після внесення доповнень бюджет іще більше зросте.


Томущо #Кременчук_найкращемісто заслуговує на #найкращихпатріотів. Якісних. А значить – дорогих.


Хочу звернути увагу на просту арифметику. Типові програми НП-виховання розробляли практично усі міста й області. Я переглянула більше десятка, і хочу сказати, що практично ніде немає згадки на кількість молоді. А найбільші хитруни критерії ефективності своїх програм ховають за відсотками. Наприклад: охоплення молоді масовими заходами зросте з 40% до 60%. А від якої цифри рахуватимуть – це вже діло десяте. 


Бюджет по областях на 2018 рік різний:

  • у Полтавській області – 3 млн,
  • в Черкаській – 2,3 млн,
  • у Чернігівській – 3,1 млн,
  • у Київській – 5,1 млн.

У містах теж широкий розрив:

  • в Одесі – трохи більше півмільйона,
  • у Львові – 1,8 млн,
  • в Кременчуці – більше 2 млн.


Є міста, де десятки мільйонів, але мені особисто до чужого бюджету байдуже. З наведених цифр пропоную вирахувати собівартість кременчуцького патріота. В середньому – чверть або третину населення становить молодь. Тобто, в Кременчуці десь 60 тисяч молоді, у Львові – 220 тисяч. Значить, на одного кременчуцького патріота з бюджету піде у 4 рази більше, ніж у Львові. Та що вони собі там взагалі у Львові думають?!


Взагалі, мені не дуже хотілося б потрапити у перелік крикливих скандалісток. Тому я перепитую себе: «Чи так вже важлива ця Програма?» У місті десятки інших, з сумнівними статтями витрат. І біда в тому, що їх ніхто не читає. Депутати голосують по інерції, мовляв, жодна програма не фінансується на 100%, потім розберемося. А потім роздуті програми і стають «алібі» для чиновника, коли він знаходить можливість «відкусити шматочок» – у нього є гарантоване програмою «цільове призначення». 


І перед тим, як закидати мене камінням, обвинуваченнями в колабораціонізмі та іншими ідеологічними епітетами – почитайте хоча б одну міську програму. Для прикладу – національно-патріотичну.


Скачати: napryami-dyalnost.docx [18,72 Kb] (cкачиваний: 15) programa.doc [100 Kb] (cкачиваний: 10)  

Автор: solod

Комментарии: 3

39
30 января 2018 14:42

Программа это инструмент, но к сожалению этот инструмент действительно используют для отмывания денег...


Когда Экологическая организация берется за десятки тысяч гривен разрабатывать национльную идею это смешно... и грутсно. 

В тоже время несоглашусь с тезой о том что програма нацелена та что бы учить детей патриотизму. Как не как манипуляция. 


По этой программе во многих городах делали чоткие реконструкции, исторические экспозиции, туристические походы и военный инструктажи. Это инструмент. Молотком можно череп дробить, а можно гвозди забивать.


За поднятую тему респект, все наши городские программы нужно жестко контролировать. 


10 1
26
30 января 2018 21:29

Програми команди Малецького - не лише ширма для фінансових оборудок, але й давно продумана підготовка до чергових виборів міського голови. У нашому місті живе чимало людей, котрі все швидко забувають. Забудуть вони і про взяті непомірні єврокредити, і про тяганину з поставками тролейбусів, бо все це з наближенням виборів буде широко розпіарено як видатні заслуги влади. 


0 0
537
31 января 2018 00:09

Відсутність патріотизму нічого хорошого не сулить народові, крім втрати держави. Після смерті Хмельницького 4 гетьмани люто воювали між собою, знекровили Україну, а цар тихенько ввів у наші міста гарнізони москалів. Мазепа скористався наступом шведів і підняв повстання за незалежність, але за ним пішла лише частина козаків, інша частина підтримала Петра 1. Закінчилося все закріпаченням українців Катериною 2. Сто років тому Винниченко з Петлюрою лаялися, чи треба створювати українську армію, а більшовики тим часом захопили Україну. А після того сталін утворив тут страшний голод 33-го. А от Польща, Фінляндія і Прибалтика відстояли тоді свою незалежність. "Помаранчеві" Ющенко і Тимошенко ніяк не могли дійти злагоди, а президентом став пахан донецької ОПГ. Результат - 10 тисяч убитих захисників України. 


3 4

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх