Кременчуцькому веслувальнику Сергію Ємельянову не вистачило кількох секунд до золота

23.05.2016, 15:32 Переглядів: 3 796

Спортсмен з Кременчука представлятиме Україну на паралімпійських іграх в Бразилії(Ріо-де-Жанейро)

З 17 до 19 травня у Дуйсбурзі (Німеччина) відбувся чемпіонат світу з параканое. У складі національної збірної України виступив кременчужанин Сергій Ємельянов. Під керівництвом тренерів Дмитра Сабліна та В'ячеслава Загреба Сергій виступив у категорії байдарок (К1) клас KL3 на дистанції 200 метрів.

На фото Сергій Ємельянов та переможець з Німеччини

Сергій веслуванням на байдарках і каное займається близько року. Після кількох місяців тренувань у Мілані взяв ліцензію на паралімпійські ігри. Тоді кременчужанин посів 5 місце. Сергій Ємельянов влітку представлятиме Україну на паралімпійських іграх в Бразилії(Ріо-де-Жанейро).

- На цих змаганнях, мабуть, найважчим був півфінал. Тоді я перегнав чемпіона світу з Німеччини, який минулого року в Мілані посів перше місце. Згодом у фіналі не вистачило кількох секунд, щоб обігнати німця. Хотілось би щоб місто і область сприяло підготовці до паралімпійських ігор, - додав Сергій.

Кременчужанин програв спортсмену з Німеччини лише соті частини секунди. Друге місце і срібна медаль. У Сергія Ємельянова є всі шанси на золоту медаль на паралімпійських іграх.

Відео зі змагань на сайті Planet Canoe.

Доречі, Павло Алтухов з Горішніх Плавнів (раніше Комсомольськ - ред.) став бронзовим призером етапу Кубка світу. Він фінішував третім у Дуйсбурзі (Німеччина) на дистанції 1000 метрів. Довгий час Павло Алтухов був позаду лідерів, але потужно фінішував, показавши у підсумку блискучий час – 3.45,958.