Кременчуцькі хокеїсти здолали "барсів"

21.02.2016, 17:29 Переглядів: 2 238

Підопічні Дмитра Підгурського вдруге перемогли команду з Білої Церкви

21 лютого у Білій Церкві хокейний клуб «Кременчук» переміг місцевий «Білий Барс».

При переповнених трибунах місцевого Льодового стадіону в першому періоді, незважаючи на перевагу гостей, рахунок так і не було відкрито. Нагадаємо, що з Кременчука до Білої Церкви приїхали підтримати команду 20 уболівальників.

Зовсім інший хокей команди показали в другій двадцятихвилинці, порадували глядачів відразу шістьма закинутими шайбами. Спочатку тричі відзначилися хокеїсти ХК «Кременчук», причому двічі в більшості. Голи на свій рахунок записали захисник Валентин Сірченко і нападники Юрій Петранговський і Ілля Коренчук. Треба віддати належне господарям, які не знітилися і зуміли за 45 секунд на 31 хвилині скоротити відставання до мінімуму. Але буквально через хвилину Севастян Карпенко зробив рахунок 4:2 на користь гостей.

У завершальному періоді ХК «Кременчук» довів свою перевагу до 9:3. У кременчужан дублі в матчі оформили Валентин Сірченко, Юрій Петранговський і Ілля Коренчук, ще відзначилися Микита Васильєв і в більшості Олексій Янішевський. Також варто відзначити три результативні передачі Тимура Гриценко, дві - Івана Підгурського і Владислава Лугового.

«Білий Барс» — ХК «Кременчук» 3:9 (0:0, 2:4, 1:5)

«Білий Барс»: Люльчук, Ганапольсьий, Д. Гриценко, Ликий, Ліщінер, Поцілуєнко, Сухонос, Генералов, Денискін, Козієнко, Лєсніков, Люльчук, Мкртчан, Найдьонов, Праведний, разумов, Рубан, Ружніков, Черемнов, Шевченко

«Кременчук»: Єлісєєв, Ісаєнко, Акімов, Андрейків, Васильєв, Дегтярьов, Жовнір, Качмар, Романенко, Сірченко, Бойков, Т. Гриценко, Карпенко, Коренчук, Лисак, Луговий, Мікулко, Підгурський, Петранговський, Чернишенко, Янішевський

Голи: 22:04 Сірченко (Бойков, Луговий - більш.) - 0:1; 22:25 Петранговський (Акимов, Т. Гриценко) - 0:2; 27:54 Коренчук (Ден. Ісаєнко - більш.) - 0:3; 30:40 Денискин - 1:3; 31:25 Лісників (Генералів) - 2:3; 32:49 Карпенко (Лисак, Коренчук) - 2:4; 49:31 Сірченко (Луговий) - 2:5; 49:38 Васильєв (Т. Гриценко) - 2:6; 49:44 Петранговський (Т. Гриценко, Микулко) - 2:7; 53:32 Мкртчян (Ружников, Лісників - більш.) - 3:7; 56:18 Коренчук (Сірченко, Підгурський) - 3:8; 59:14 Янішевський (Дегтярьов, Підгурський - більш.) - 3:9

24 лютого о 14.00 у Києві кременчуцька команда зіграє з "Рапідом".