МФК "Кремінь" зіграв спаринг з "Олімпією"

19.02.2016, 17:17 Переглядів: 3 047

Гравець кременчуцької команди, який покинув клуб, зіграв за суперників

19 лютого футбольний клуб "Кремінь" провів черговий спаринг в рамках міжсезонної підготовки до чемпіонату. На цей раз суперником "синьо-білих" став аматорський колектив з с.Савинці, володар кубка Полтавщини 2015р. - ФК "Олімпія". Кременчуцька команда перемогла суперника лише у другому таймі з рахунком - 5:0.

Перед товриською зустріччю "Кремінь" зазнав чергових втрат. Команду покину форвард "синьо-білих" Олег Бажан. За команду Олег зіграв 14 ігор та забив 1 мяч у матчі з "Енергією" Нова Каховка.

Нагадаємо, команду покинули Євген Апришко, Олександр Логінов та Владислав Даниленко, а Ігор Гордя знаходиться на перегляді в МФК "Миколаїв".

«Кремінь» - «Олімпія» - 5:0 (0:0)

Голи: ГНП 48, 50, Черній 52, Ченбай 58, Ентін 82

«Кремінь» 1 тайм: ГНП, Волошин, Ховбоша, ГНП, ГНП, ГНП, ГНП, ГНП, ГНП, ГНП, ГНП

«Кремінь» 2 тайм: ГНП, Черній, Ченбай, Піскун, Стельцов, Ентін, Кунєв, Курелех, Шершень, ГНП, ГНП

*ГНП - гравець на перегляді

У першому таймі тренерський штаб «Кременя» переглядав потенційних новачків, які зможуть підсилити команду. Тому на полі грали відразу дев'ять нових гравців.

Після перерви дубль оформив ГНП. Перший м’яч забив з подачі Ченбая, а другий асистував Черній. Згодом Костя Черній зміг відзначитися сам. На 58 хвилині форвард забив м’яч під поперечину. За 4 хвилини у підкаті забив і Сергій Ченбай. Під кінець матчу Дмитро Ентін головою замкнув передачу і переправив м’яч у ворота суперника.

За словами тренера «Кременя» Сергія Свистуна, поки триває потенційний перегляд новачків, Роман Пасічніченко, Сергій Степанчук та Ігор Тимченко відновлюються після травм.

З 31 січня в Україні відкрите трансферне вікно для реєстрації та заявки професіональних футболістів на участь у весняній частині змагань. Згідно з графіком заявок команд "Кремінь" розпочинає реєстрацію з 24 лютого.

24 лютого «Кремінь» проведе наступний контрольний матч з комсомольським «Гірник-Спорт», а 25 лютого зустрінеться з криворізьким «Гірником». Початок обох матчів на стадіоні «Кремінь-Арена» о 14:00.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь" Джерело відео: Kremen tv