МФК "Кремінь" розгромив "Рокиту" у контрольному матчі

2.02.2016, 19:28 Переглядів: 3 244

Кременчуцька команда зіграла другий спаринг у новому році

2 лютого футбольний клуб "Кремінь" у товариській зустрічі розгромив "Рокиту" з рахунком - 9:0. "Синьо-білі" на власному полі перемогли чемпіона і володаря суперкубка Полтавської області минулого сезону ФК "Рокита".

Вже на перших хвилинах матчу Костянтин Черній відкрив рахунок. За пару хвилин подвоїв результат гравець на перегляді (ГНП) «синьо-білої» команди. Гол у роздягальну забив ГНП. Олійник пішов на випередження і покинув воротарський майданчик, гравець скористався помилкою голкіпера і забив у порожні ворота. У свою чергу чемпіони Полтавщини не змогли перевірити на міцність воротаря «Кременя», який знаходиться на перегляді.

Після перерви «Кремінь» збільшив перевагу. ГНП пробив у дальню стійку воріт. Дублем відзначилися Тимченко та Піскун. На жаль, у цьому матчі не зміг забити Дмитро Волошин, який сьогодні святкує 30-річчя.

Голи: Черній 5', ГНП 7', ГНП 43', 47', Тимченко 53', 56', Піскун 65', 66', ГНП 85'

«Кремінь», 1-й тайм: ГНП, Кунєв, Черній, Остапенко, ГНП, Ентін, ГНП, ГНП, ГНП, ГНП, ГНП. Андрій Олійник в 1 таймі грав за команду гостей.

«Кремінь», 2-й тайм: Онопко, Пасічніченко, Піскун, Волошин, Ченбай, Ховбоша, Тертишний, ГНП, Тимченко, ГНП, ГНП.

ГНП * - гравець на перегляді

Головний тренер Сергій Ященко після спарингу розповів «Телеграфу», що перегляд потенційних новачків триває.

- Зараз на перегляді 8 гравців. Але за цими двома матчами я не можу сказати, що серед них є гравці рівня вище наших. Нам необхідні не такі ж гравці, а сильніші, - зазначив тренер. – Роман Пасічніченко та Дмитро Волошин відновлюються і набирають форму після минулорічних травм. У Роми після операції нога вже зажила, все нормально. Дмитро форму трохи втратив, адже близько року не бігав, але починає потрохи відновлюватися.

Тренер додав, що вихованця кременчуцької школи футболу Владислава Даниленка забрали у полтавську «Ворсклу». Влад за «Кремінь» зіграв лише один матч, вийшов на заміну у матчі з «Енергією» Нова Каховка.

Зазначимо, що Ігор Гордя на даний момент знаходиться на перегляді в іншій команді (першоліговий МФК «Миколаїв» - ред).

6 лютого о 14.00 «Кремінь» зіграє наступний контрольний матч з комсомольським «Гірник-Спорт».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь"