Кременчужани в електронних шоломах завоювали три нагороди

4.11.2015, 12:13 Переглядів: 2 615

Спортсмени з Кременчука виступили у Києві на відкритому чемпіонаті з тхеквондо

З 30 жовтня до 1 листопада у Києві відбувся Відкритий турнір з тхеквондо (ВТФ) "KYIV OPEN 2015". Змагання серед юнаків та дорослих одна з найважливіших подій у спортивному житті України.

Спеціальним гостем турніру виступив Грандмастер тхеквондо зі світовим ім'ям, володар 8 дана та головний тренер Федерації тхеквондо Іспанії Хесус Тортоса Аламеда.

Вперше в України на змаганнях використали електронні шоломи Daedo. Близько сотні спортсменів з України та зарубіжжя, боролися за 22 комплекти нагород. Всього було оголошено 8 вагових категорій у дорослих і 14 - у юніорів.

Кременчук представили вихованці ДЮСШ-2. Серед дорослих Олександ Лизун та Оксана Гриньова завоювали бронзові нагороди, а Роман Углава посів 9 місце в турнірі. Переможцем змагань серед юніорів став кременчужанин Антон Тимофеєнко.

Довідка

Електронні шоломи здатні фіксувати порядку 95% ударів, спрямованих у голову.

Вперше шоломи пройшли тестування минулого року на двох турнірах. Перший тест - під час проведення турніру Trelleborg Open, який пройшов у Швеції 8 і 9 лютого, і під час проведення турніру в США US Open 2014 з 19 по 23 лютого.