"Кремінь" у меншості переміг "Арсенал-Київ" (доповнено)

31.10.2015, 18:28 Переглядів: 3 282

Кременчуцька команда на міжсезоння іде з 7 сходинки турнірної таблиці

31 жовтня «Кремінь» в останньому матчі року у меншості переміг «Арсенал-Київ». Варто зазначити, що «синьо-білі» вдома востаннє здобували перемогу у вересні проти «Реал Фарми». Справедливо виглядав з боку кременчуцьких вболівальників банер «На виїзді ви Кремінь. А вдома?».

Цей матч для обох команд був боротьбою за 6 очок. Тому з перших хвилин команди пішли вперед. Відкрити рахунок міг «канонір» Панфілов, але Шершень заблокував удар з лівого флангу.

Після розіграшу багатоходової комбінації з передачі Курелеха Степанчук не точно пробив у ворота. Повз з дев’ятку воріт пробив Ченбай, кілька неточних ударів у виконанні Чернія. Також не реалізував момент капітан «Кременя». Ігор Тимченко ударом через себе пробив прямо у руки воротаря суперника.

До перерви «Арсенал-Київ» забив у ворота господарів, але рефері не зарахував гол. Панфілов перед тим як забити гол підіграв собі рукою.

У другому таймі болгарський тренер «канонірів» провів заміну, освіжив гру. Господарям прийшлось деякий час грати на своїй території поля. «Синьо-білі» у контратаках не могли завершати моменти Доки на 74 хвилині після розіграшу на правому флангу Чернія та Кунєва, навісну передачу замкнув Тимченко. Капітан головою переправив м’яч у сітку воріт – 1:0.

Атмосфера на полі накалялась. Гравці почали частіше порушувати правила, і ледь не дійшло до бійки. До закінчення основного часу залишалось близько 10 хвилин, коли рефері показав другу жовту Роману Кунєву. Кременчуцька команда залишилась у меншості. Гості не змогли використати перевагу. Надійно на воротах зіграв воротар «синьо-білих» Андрій Олійник.

"Кремінь" - "Арсенал-Київ" 1:0

Гол: Тимченко 74'

Попередження: Кунєв 29 'Черній 76' Стрельцов 90+4 '- Скоба 32', Менжега 38', Черненко 76', Журба 78'

Вилучення: Кунєв 82 '(«Кремінь», повторне попередження)

"Кремінь": Олійник, Курелєх (Бажан 69'), Шершень, Ховбоша, Кунєв, Тиртишний (Логінов 75'), Стрельцов, Ченбай, Степанчук (Ентін 86'), Тимченко (к), Черній.

Запасні: Онопко, Остапенко, Піскун, Даниленко.

Головний тренер - Сергій Ященко

"Арсенал-Київ": Іванов (Копаліані 64'), Менжега (Журба 46'), Нікітенко, Карпенко (к), Мірошников, Скоба, Домбровський, Брижчук, Черненко, Биковський (Ковталюк 80'), Панфілов.

Запасні: Васалатій, Каркошкін, Дорофєєв, Дударенко.

Головний тренер - Ангел Червенков

Арбітр: Віктор Копієвський (Кіровоград)

Асистенти: Павло Почепецький (Дніпропетровськ), Ірина Петрова (Херсон)

4-й арбітр: Артем Звягінцев (Кременчук)

Інспектор: Олександр Білорус (Черкаси)

Головний тренер «Арсенал-Київ» Ангел Червенков після матчу зазначив:

- В принципе, я доволен игрой. Мы играли активно, агрессивно, хотели заработать очки. Не могу сказать, что для меня справедливый ничейный расклад. Ведь была жестокая игра с напряжением.

Сергій Ященко, головний тренер «Кременя» розповів:

- Игра с «Арсенал-Киев» была за 6 очков. Может она не была такая красочная, а динамичная. Но тем ни менее завоевание трех очков позволило нам подняться по турнирной таблице.

Пока не было разговора с руководством клуба. В течении нескольких дней будет озвучен план подготовки, а также дальнейшая жизнь команды. Изменения будут в лучшую сторону. На данный момент не могу сказать фамилии или амплуа, кто покинет команду.

Кременчуцька команда зіграв останній матч у 2015 році пішла у відпустку.

«Розбір польотів» відбудеться протягом кількох днів. Після матчу директор «Кременя» Андрій Недяк запевнив, що з командою все буде добре.

Зазначимо, що на останній грі був присутній генеральний директор ФК «Ворскла» Дмитро Яворський, який після смерті Олега Бабаєва, продовжив допомагати кременчуцькій команді.

Які зміни відбудуться у «Кремені» дізнаємося найближчим часом.