Президент "Реал Фарма" Лиховидов: "Кремінь" перейшов рубіж і бажання перемогти зашкалювало"

12.09.2015, 19:25 Переглядів: 2 855

"Кремінь" мінімально переграв "Реал Фарму" здобув другу перемогу в сезоні

«Кремінь» здобуває другу перемогу в сезоні, переграв «Реал Фарму» з рахунком – 1:0.

Напередодні зустрічі 8 туру проти кременчуцького «Кременя» заявка «фармацевтів» поповнилася 24-річним півзахисником, вихованцем одеського футболу Русланом Зубковим. Він представляє відому футбольну династію сім'ї Зубкових, виступав за дублюючий склад «Чорноморця», вірменський «Титан», овідіопольський «Дністер», азербайджанський «Араз» та маріупольський «Іллічівець».

Господарі поля з перших хвилин атакували ворота суперника. Кремінь на 6 хвилині пробив стандарт вище воріт. В середині тайму Бажан отримав передачу обійшов трьох гравців на лівому флангу та віддав передачу Горді. Ігор майже з лінії віддав пас Апришку, який пробив у воротаря. Згодом після багатоходової комбінації Степанчук пробив вище воріт. «Синьо-білі» намагалися нав’язати свою гру, але не вдалося пройти захист гостей, які закрилися в обороні.

Після перерви Кремінь заробив пенальті. Тимченко з одинадцятиметрового пробив у нижній правий кут. Голкіпер Реалу Сергій Ширяєв та м’ят розійшлися по різні сторони воріт – 1:0. За кілька хвилин у гостей була можливість зрівняти рахунок, але Онопко врятував команду. Не пройшло і десяти хвилин, як арбітр знову вказав на точку. Капітан «Кременя» Ігор Тимченко пішов пробивати пенальті. Але на цей раз пробив у руки воротарю. Тренери провели кілька замін, щоб освіжити гру, але рахунок так і залишився на користь господарів.

«Кремінь» здобуває другу перемогу у сезоні, і залишається на 10 місці серед команд другої ліги.

«Кремінь» - «Реал Фарма» - 1:0 (0:0)

Гол: 1:0 - Тимченко (57 пен)

Нереалізований пенальті: Тимченко (65)

«Кремінь»: Онопко, Пасічніченко, Бажан (Тертишний 65'), Гордя (Піскун 75'), Шершень, Ченбай, Логінов, Апришко, Стрельцов, Степанчук, Тимченко (к).

Запасні: Олійник, Курелех, Ентін, Ховбоша, Черній.

Головний тренер - Сергій Ященко

«Реал Фарма»: Ширяєв, Віксич, Дубина, Малюк, Бабенцов, Бичков (к), Шаповаленко (Степанишин 67'), Нестеренко (Лиховидов 86'), Хромих, Зубков, Кулішенко (Шестаков 31').

Запасні: Георгієв, Кравченко.

Головний тренер - Владислав Зубков

Арбітр: Олексій Деревінський (Київ)

Асистенти: Олександр Беркут (Сімферополь), Андрій Семенов (Дніпропетровськ)

4 арбітр: Андрій Яненко (Кременчук)

Спостерігач арбітражу: Валерій Шевченко (Харків)

У після матчевих коментарях тренер «Кременя» Сергій Ященко зазначив:

- Мы долго не выигрывали и на каждую игру настраивались максимально, чтобы прервать это невезение. Сегодня ребята выполнили то, что мы просили. Единственное, те моменты, которые были, не хватило холоднокровия и удачи что больше забили.

Не так-то просто забивать мячи, когда соперник тебе этого не позволяет. Это говорит о мастерстве футболистов, тренер может только дать общую тактику на игру, подготовить функционально, все остальное решают футболисты.

- После нереализованного пенальти было ли тревожное состояние на лавке запасных?

- Немного была под занавес матча, когда соперник уверовал в своих силах, и пошли в ва-банк. Они создали напряжение в нашей штрафной. Хорошо что все так закончилось. Немного повалновались когда наш вратарь парировал мячи после двойного удара.

- После победы пойдет настроение на поправку?

- В раздевалке сказал им, что необходимо выигрывать остальные игры. Проводить на таком же настрое, самоотдаче. Если они действительно последующее игры проявят свои качества и желания. Думаю, что победы будут.

Граючий президент клубу «Реал Фарма» Микола Лиховидов розповів, що на більшість матчів команда їздить потягом, бо економічно вигідно клубу. Також Микола Лиховидов зазначив:

- Первый тайм провален. Но парадокс что мы не пропустили в первом, а во втором тайме когда немного заиграли. Мы, конечно, разочарованы поражением. Забей мы первыми, может и выиграли.

Насчет двух пенальти, не знаю, нужно посмотреть на камере. Со скамейки запасных не видно очевидным нарушением.

Нам не повезло, что играли с Кремнем, который после череды неудач с хорошей комплектацией и целью повышения в классе, перешел рубеж и желание победить перехлестывало.