Анастасія Ковальчук завоювала «бронзу» чемпіонату країни з більярду

19.09.2016, 15:53 Переглядів: 2 091

У Києві відбувся чемпіонат України з більярдного спорту у «Вільній піраміді», за підсумками якого кременчужанка Анастасія Ковальчук завоювала бронзову медаль

Кременчужанка Анастасія Ковальчук у Києві завоювала «бронзу» чемпіонату країни з більярду.

У жіночій першості наша землячка перемагала по черзі: Віру Меденко (Дніпро) - 4:2, Альону Афанасьєву (Харків) - 4:2, Ірину Славу (Одеса) - 4:0. Однак у півфіналі Ковальчук програла Ганні Котляр (Київ) - 1:4. Єдине, на що спромоглася кременчужанка у цій грі - вона зрівняла рахунок (1:1), після чого програла три партії поспіль.

Третє місце Анастасія розділила з Марією Пудовкіною (Дніпро), яка ще є діючою чемпіонкою світу серед жінок у «Вільній піраміді».

У фінальному матчі кривдниця нашої землячки - Ганна Котляр програла Жанні Шматченко (Харків) - 2:5.

Нинішній сезон став унікальним у спортивній біографії майстра спорту міжнародного класу Анастасії Ковальчук, яка є найрейтинговішою спортсменкою України. Унікальність у тому, що наша землячка наразі частіше грає у фінальних матчах міжнародних змагань, ніж у фіналах чемпіонатів України - у різних номінаціях "піраміди": вільної, комбінованої, динамічної. Можливо, таким чином Анастасія сама себе, як кажуть, "заводить-накручує" напередодні представницьких міжнародних змагань, в яких останнім часом її досягнення є кращими, ніж на національному рівні.