"Кремінь" на останніх хвилинах перемагає "Мир"

26.03.2016, 17:11 Переглядів: 3 465

Кременчуцький футбольний клуб розпочав сезон з перемоги

26 березня після перерви поновився чемпіонат серед команд другої ліги. "Кремінь" на останніх хвилинах переміг "Мир" із Горностаївки з рахунком - 4:3.

У цьому матчі "синьо-білим" не зміг допомогти дискваліфікований Роман Кунєв.

"Мир" - "Кремінь" - 3:4 (2:2)

Голи: Петриченко (21, 37), Романчук (47) - Ховбоша (17), Черній (43, 78), Ченбай (81)

«Кремінь»: Олійник, Ховбоша, Шершень, Сидоренко, Ченбай, Піскун (Сторчоус 65), Стрельцов, Черній, Степанчук (Тертишний 75), Волошин (Курелех 58), Тимченко.

Запасні: Онопко, Ентін, Бакланов.

Головний тренер - Сергій Ященко

«Мир»: Швець, Соляник, Чмеленко (Бриж,67), Головко-К (Мар’євич,77), Горобець, Бринько, Петриченко, Савченко, Ком’ягін (Фальковський, 86), Зайцев,Романчук.

Головний тренер - Олександр Сапельняк

У першому колі матч завершився на користь "синьо-білих". Дубль Тимченка приніс мінімальну перемогу вдома.

Нагадаємо, у міжсезоння “Кремінь” поповнили: Андрій Сторчоус “Черкаський Дніпро”, Іван Скідан (“Кристал”), Дмитро Сидоренко (“Суми”), Микита Бакланов (“Лубни”), Іван Олейник ("Металург" U-21 Запоріжжя). Під питанням залишається Артем Козлов (“Рокита”).

Команду покинули: Ігор Гордя ("Миколаїв"), Євген Апришко (заверив кар'єру), Олександр Логінов ("Верес"), Олег Бажан ("Олімпія") та Владислав Даниленко ("Ворскла").

Першими рахунок відкрили гравці "Кременя". Як повідомляє прес-служба клубу, на 17-й хвилині два Дмитра спорудили гол у ворота «Миру». Волошин майстерно подав зі штрафного, а Ховбоша не менше майстерно ледь помітним торканням ноги переправив м'яч у ворота суперника. Але ще в першому таймі господарі поля вийшли вперед. Спочатку після флангового навісу в штрафну від рикошету рахунок зрівняв Петриченко, а трохи пізніше все той же Петриченко виявився першим на добиванні і вивів «Мир» вперед. Але і це було ще не все в першому таймі. Костянтин Черній добре прийняв за межами штрафного і пробив у дальній кут обвідним ударом - 2:2.

На початку другого тайму Романчуку вдався "смачний" удар зльоту і у Олійника відбити цей м'яч з близької відстані не було практично жодного шансу. Але наші хлопці зуміли проявити характер і не тільки піти від поразки, а й вирвати перемогу. На 78-й хвилині Ченбай виконав подачу з флангу і Черній здорово зігравши на випередження зрівняв рахунок. А вже через 4 хвилини сам Ченбай домігся успіху, продемонструвавши, що не тільки вміє асистувати, але і забивати. Сергій виграв єдиноборство у суперника, поодинці протягнув м'яч до чужого штрафного і ударом з носка поставив яскраву крапку в цьому матчі.

Головний тренер "Кременя" Сергій Ященко, після "валідольної" перемоги в матчі з "Миром", прокоментував гру:

- В'язка гра. Після штучного поля важко втягнутися у гру на натуральному покритті. На фоні втоми пропустили голи. Коли "розкачалися" почали використовувати моменти. Хочу зазначити, що у таких іграх не можна так багато пропускати.

- Чи вдалося "влитися" у гру новачкам "Кременя"?

- У стартовому складі дебютував Дмитро Сидоренко, а у другому таймі підсилив команду Андрій Сторчоус. Добре зіграла лінія атаки. Трохи не задоволений грою захисників, помилками яких скористався суперник.

- За рахунок чого вдалося переломити гру у другій половині заключного тайму?

- Команда була краще підготовлена ніж суперник. У другій половині зустрічі "Кремінь" домінував. Ми мали змогу ще забити, але не вистачило техніки виконання. Команда в хорошому стані, сподіваємось команда покаже хорошу гру вдома.