Кременчуцький велогонщик Єгор Дементьєв - переможець етапу Кубку світу

11.06.2015, 10:04 Переглядів: 3 495

В Італії пройшли змагання з велоспорту на шосе в категорії С5

У Мантьяго (Італія) відбувся Кубок світу з велоспорту на шосе (інваспорт) в категорії С5. Всього в цьому заїзді брали участь велогонщики з одинадцяти країн світу - України, Нідерландів, Австрії, Італії, Колумбії, Великобританії, США, Франції, Чехії, Іспанії та Португалії.

Український велогонщик Єгор Дементьєв, який представляє Кременчук, став переможцем етапу Кубку Світу.

Кременчужанин успішно проїхав гонку на час - з результатом 34:48.53. Більш ніж на 6 секунд Єгор випередив Даніеля Абрахама Джебр з Нідерландів (34: 4.93). Третє місце у ветерана паралімпійського велоспорту 43-річного австрійця Вольфганга Ейбека, який поступився Дементьєву більш ніж однією хвилиною (35:49.84).

Через день після гонки на час пройшла групова гонка, в якій Єгор Дементьєв знову вів боротьбу за медалі. Однак у цьому заїзді більше пощастило італійцям, які визначили долю золотої медалі. Переможцем став Андреа Тарлао, "срібло" - у П'єрпаоло Аддезі.

"Бронзовим" призером виявився Даніель Абрахам Джебр з Нідерландів (2:04:56). Він на дев'ять секунд випередив Єгора Дементьєва (результат - 2:05:05).  Кременчуцький спортсмен став четвертим. Представник Нідерландів - єдиний спортсмен, який завоював в категорії С5 дві нагороди - "срібло" та "бронзу".

Тож Єгор Дементьєв продовжує поповнювати свою колекцію нагород, незважаючи на непрості умови в підготовці, які набагато гірші ніж у його конкурентів з європейських країн.

Як раніше писав "Телеграф", на Чемпіонаті світу в індивідуальній гонці переслідування кременчужанин зайняв 3 місце.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Віктор Дементьєв