Кременчужанин Єгор Дементьєв завоював бронзу з велоспорту

30.03.2015, 13:00 Переглядів: 1 912

На Чемпіонаті світу в індивідуальній гонці переслідування кременчужанин зайняв 3 місце

В Апелдорні (Голландія) завершився паралімпійський чемпіонат світу з велоспорту на треку, в якому виступив кременчужанин Єгор Дементьєв, повідомляє міжнародний союз велосипедистів.

28 березня відбувся другий вид паралімпійського чемпіонату світу з велоспорту на треку - індивідуальна гонка переслідування (4 км), за підсумками якої кременчужанин Єгор Дементьєв завоював бронзову медаль. Кременчужанин змагався у паралімпійській нозології і здолав дистанцію за 4 хвилини 43,973 секунди. Дементьєва випередили лише австралійці Майкл Галлахер та Елістер Донохью.

Єгора привітав Президент Міжнародного союзу велосипедистів Брайн Куксон

Наступного дня відбувся заключний вид програми паралімпійського чемпіонату світу - гонка скретч - із масовим стартом на треку, в якій цього разу Єгор фінішував на 9-му місці з відставанням від чемпіона у понад одне коло.

Нагадаємо, що у перший день змагань дворазовий чемпіон літніх Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні Єгор Дементьєв фінішував на 9-му місці у гіті (індивідуальна гонка на швидкість) на 1000 метрів.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Віктор Дементьєв