Іспанія 1:0 Україна

28.03.2015, 00:47 Переглядів: 1 729

Українці мінімально програють дійсному чемпіону Європи

Збірна України на виїзді мінімально програє Іспанії у відбірковому матчі на Євро-2016, повідомляє 1927.kiev.ua.

Важко прийшлося нашій збірній з самого початку. Іспанці впевнено володіли м’ячем та притискали Україну до своїх воріт. На 28-ій хвилині Мората, після розрізної передачі від Коке перекидає м’яч через П’ятова і рахунок стає 1:0.

Не дивлячись на те, що грати проти Іспанії та ще й на її полі дуже складно, українці теж мали моменти. На превеликий жаль, реалізувати їх нашим футболістам не вдалося. Але шанси на вихід з групи ще не втрачено. Після 5-го туру групового етапу 1 місце в групі С займає Словаччина (15 очок), 2 -Іспанія (12 очок) і 3 -Україна (9 очок).

Іспанія: Касільяс (К), Піке, Рамос, Хуафран, Альба (Бернат, 78), Бускетс, Іньєста (Касорла, 74), Коке, Сілва, Іско, Мората.

Запас: Асенхо, де Хеа, Альбіоль, Бартра, Карвахаль, Бернат, Фабрегас, Суарес, Віторо, Касорла, Хуанмі, Родрігес.

Україна: П'ятов, Хачеріді, Кучер, Шевчук, Федецький, Тимощук (К), Степаненко (Гармаш, 76), Ротань, Ярмоленко, Зозуля (Кравець, 32; Будківський, 90), Коноплянка.

Запас: Бойко, Рибка, Бурда, Морозюк, Ракицький, Гусєв, Олійник, Безус, Гармаш, Рибалка, Будківський, Кравець.

Ліхтенштейн - Австрія 0:5

Чорногорія - Росія 0:0 (матч не буде дограно)

Під час матчу Чорногорія - Росія у голову Акінфєєву влучив фаєр, у результаті чого матч був призупинений уже на першій хвилині. На 68 хвилині за рахунку 0:0 матч був скасований після того, як у захисника російської команди Дмитра Комбарова з трибун було кинуто сторонній предмет.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: fifa Джерело відео: Футбол 1