На новорічні свята хокейний клуб "Кременчук" йде з перемогою

26.12.2015, 18:24 Переглядів: 2 820

Кременчуцький клуб зіграв з «Білим Барсом»

25 та 26 грудня кременчуцький хокейний клуб «Кременчук» переміг білоцерківських «Білих Барсів». Після домашньої перемоги у грі з столичним «Рапідом» підопічні Дмитра Підгурського провели станній матч у 2015 році.

У першій зустрічі «Білий Барс» вже на 19 секунді відкрив рахунок у матчі. А через чо-тири хвилини команда Костянтина Буценка вела вже 2:0. Втім такий початок гри ли-ше згуртував гостей. У першому періоді помаранчево-білі відіграли одну шайбу, а у другій 20-хвилинці забили 5 шайб у ворота суперника.

«Білий Барс» – ХК «Кременчук» – 2:6 (2:1; 0:5; 0:0)

Білий Барс: С. Люльчук. Стоцький, Д. Гриценко, Поцілуєнко, Омельченко, Ганополь-ський, Сухонос, Ліщінер, Д. Хонін. Рубан, Козієнко, Найдьонов, Генералов, Разумов, О. Люльчук, Мкртчян, Праведний, Шевченко, Ружніков, Лесніков, Денискін.

Кременчук: Шевчук. Муль – В. Романенко, Сірченко – Дегтярьов, Варивода – Жовнір, Качмар. Луговий – Карпенко – Лисак, Підгурський – Чернишенко – Бойков, Мікулко – Т. Гриценко – Янішевський, Костюк.

Голи: 1:0. Лесніков (Разумов, Шевченко, 0:19), 2:0. Шевченко (Лесніков, 4:58), 2:1. Лисак (Карпенко, Луговий, 9:58), 2:2. Лисак (В. Романенко, Карпенко, 20:27), 2:3. Мікулко (Т. Гриценко, 24:57), 2:4. Підгурський (Чернишенко, Бойков, 26:43), 2:5. Бой-ков (Чернишенко, Сірченко, 32:20), 2:6. Т. Гриценко (Янішевський, Жовнір, 38:48).

У повторному поєдинку в Білій Церкві гості відразу пішли в атаку. Капітан кременчу-цької команди Володимир Романенко відкрив рахунок на 39 секунді.Ще за півтори хвилини шанси «Білого Барсу» на успіх стали взагалі мізерними. Остаточно перевагу «Кременчука» довів Севастьян Карпенко, який протягом 25 хвилин оформив хет-трик.

«Білий Барс» – ХК «Кременчук» – 0:6 (0:3; 0:3; 0:0)

Кременчук: Шевчук (Єлисєєв, 40:00). Муль – В. Романенко, Сірченко – Дегтярьов, Варивода – Жовнір, Качмар. Луговий – Карпенко – Лисак, Підгурський – Чернишенко – Бойков, Мікулко – Т. Гриценко – Янішевський, Костюк.

Голи: 0:1. В. Романенко (Т. Гриценко, Лисак, 0:39), 0:2. В. Романенко (Костюк, 2:15), 0:3. Карпенко (В. Романенко, Лисак, 14:07), 0:4. Карпенко (Луговий, Качмар, 21:07), 0:5. Чернишенко (Підгурський, Качмар, 33:47), 0:6. Карпенко (Лисак, Т. Гриценко, 39:10).

Нагадаємо, гру з вболівальника перенесли на невизначений термін. Планувалося, що гравці ХК “Кременчук” зіграють з вболівальниками 27 грудня. Матч хотіли провести з трьох періодів по 20 хвилин “брудного” часу.

Нападник “Кременчука” Севастьян Карпенко розповів клубній прес-службі, що планує зіграти на позиції воротаря:

- Наш воротар Михайло Шевчук хоче зіграти в цьому матчі в нападі, а я планую його замінити в “рамці”. Поєдинок має вийти цікавим, оскільки знаю, що багато наші вболівальники непогано вміють грати в хокей.

Наступні матчі «Кременчук» зіграє 8 і 9 січня вдома на СК «Айсберг» проти харківського «Витязя». Початок поєдинків о 19:00 та 13:00 відповідно.