Хокейний клуб "Кременчук" розгромив "Білий Барс" (доповнено)

10.10.2015, 20:30 Переглядів: 2 677

Хокейний клуб "Кременчук" розгромив "Білий Барс"

Кременчук здобув чергову перемогу і піднявся на четверте місце в таблиці

Хокейний клуб "Кременчук" вдома двічі переміг "Білий Барс". У першій зустрічі підопічні Дмитра Підгурського перемогли з рахунком - 11:1. Перевага кременчужан була суттєвою, єдину шайбу кременчужани пропустили у першому таймі, коли грали у меншості 3 проти 5.

Головний тренер ХК «Кременчук» Дмитро Підгурський дав після матчевий коментар прес-службі клубу:

- Ми показали хороший хокей. Було приємно чути таку підтримку трибун всю гру, спасибі їм за це.

Як тренер, задоволений, що закидали шайби всі чотири ланки. Коли таке відбувається, то супернику неясно від яких з п'ятірок чекати більшої загрози біля своїх воріт.

У другій зустрічі перевага господарів льоду була відчутною. У середині першого періоду рахунок відкрив Олексій Костюк, а перевагу подвоїв Іван Підгурський. За 2 секунди до перерви нападник «барсів» закинув шайбу в «роздягальню». Ілля Коренчук та Антон Бойков довели рахунок до 4:1. З передачі Ленського шайбу забив Шевченко – 4:2. У третьому періоді забивала кременчуцька команда. Двічі відзначився Севастьян Карпенко та Тимур Карпенко – 7:2. «Білим барсам» вдалося лише не дозволити супернику реалізувати всі свої моменти.

Після матчу головний тренер «Білого Барсу» Костянтин Буценко прокоментував гру:

- Є різниця між двома зустрічами. На другий день гравці зібралися. Попереду ще зустріч з «Кременчуком» вдома, спробуємо взяти там реванш.

Головний тренер «Кременчука» Дмитро Підгурський поділився:

- Грою гравців не задоволений. Готуємося до виїзної гри з «Рапідом». Налаштовані на перемогу - розповів головний тренер Дмитро Підгурський.

ХК «Кременчук» – «Білий Барс» – 7:2 (2:1; 4:1; 1:0)

Судді: А. Сєврук, О. Батєзатов, В. Качан

"Кременчук": Єлисєєв. В. Романенко – Муль, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір, Качмар – Піддубний. Коренчук – Карпенко – Лисак, Луговий – Костюк – Бойков, Підгурський – Чернишенко – Янішевський, Мікулко – Т. Гриценко – Комарницький.

"Білий Барс": С. Люльчук. Д. Хонін – Сухонос, Д. Гриценко – Фроленко, Ліщінер – Сологуб, Іонін. Шевченко – О. Люльчук – Лесніков, Козієнко – Ружніков – Мкртчян, Рубан – Праведний – Черемнов.

Голи: 1:0. Костюк (Луговий, Бойков, 8:02 – 5х3), 2:0. Підгурський (Янішевський, Варивода, 19:12), 2:1. Лесніков (Шевченко, 19:58), 3:1. Коренчук (Лисак, Карпенко, 20:21), 4:1. Бойков (Коренчук, В. Романенко, 23:52), 4:2. Шевченко (Лесніков, О. Люльчук, 28:14), 5:2. Карпенко (29:27), 6:2. Мікулко (Т. Гриценко, Комарницький, 38:38), 7:2. Карпенко (Коренчук, Жовнір, 54:01 – менш.)

Хокейний клуб «Кременчук» піднявся на четверту сходинку турнірної таблиці. Це стало можливим завдяки повторній перемозі команди Дмитра Підгурського над білоцерківським «Білим Барсом».

Наступний поєдинок ХК «Кременчук» проведе у Києві проти «Рапіда» у столичному Палаці Спорту. Ігри пройдуть у четвер та п'ятницю - 15 і 16 жовтня. Початок матчів о 15:00.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ХК "Кременчук" Фото: Ростислав Богданов