ХК «Кременчук» виграє третю гру з рахунком 5:1

19.02.2015, 10:25 Переглядів: 2 645

У третьому поспіль матчі чемпіонату України з хокею ХК Кременчук отримав перемогу над київським АТЕКом з рахунком 5:1

У третьому поспіль матчі чемпіонату України з хокею ХК Кременчук отримав перемогу з рахунком 5:1.

Від Кременчука цього разу постраждав київський АТЕК. ХК «Кременчук» – «АТЕК» – 5:1 (1:1; 3:0; 1:0).

Молода команда Дмитра Підгурського здобула третю домашню перемогу зі старту турніру. У першому періоді команди обмінялися голами. Господарі поля відкрили рахунок на 12 хв., а екс-­гравець ХК «Кременчук», який грав у вищій лізі чемпіонату Білорусі Олексій Янішевський зрівняв рахунок.

Другий і третій періоди відзначилися повною гольовою перевагою кременчужан, прибравши інтригу в зустрічі лідерів національного чемпіонату та впевнено обігравши київський АТЕК.

Після третьої гри ХК «Кременчук» з 9 очками очолює турнірну таблицю.

ХК Кременчук: Е. Захарченко. Логвиненко – В. Романенко, Варивода – Сірченко, Муль – Кочмар. Микулко – Кузьмик – Лисак, Бойков – Чернишенко – Луговий, Бобков – Дворник – Чердак, А. Захарченко.

АТЕК: Люльчук. Кривомаз – Благой, Дворецький – І. Романенко, Журавель – Ровінець. Бєга – Яковенко – Росляков, Янішевський – Д. Хонін – Супрун, Севастьянов – Фроленко – Люлюк, Марініч.

Голи: 1:0. Кузьмик (Чердак, Лисак, 12:03 – більш.), 1:1. Янішевський (Д. Хонін, 19:03), 2:1. Луговий (Бойков, Сірченко, 23:56 – більш.), 3:1. Луговий (Чернишенко, Бобков, 33:25), 4:1. В. Романенко (Кузьмик, Лисак, 35:19), 5:1. Чернишенко (Луговий, 47:35).

Автор: Альона Душенко