Збірна України здобула одне очко на чемпіонаті світу з хокею

28.04.2017, 23:18 Переглядів: 2 480

Хокеїсти "Кременчука" у складі збірної дотягли до серії булітів, але вилетіли з дивізіону IА

Збірна України програла в заключному поєдинку ЧС-2017, але дотягнула до буллітів. 28 квітня у матчі з Кореєю українці здобули одне очко на домашньому чемпіонаті світу з хокею у дивізіоні ІA, який завершився у Києві.

Корейці відкрили рахунок на початку другого періоду, але через десять хвилин українцям вдалося зрівняти рахунок. Командам так і не вдалося виявити переможця ані в основний час, ані в овертаймі. Усе вирішувалося у серії післяматчевих буллітів, де точнішими виявилися корейці.

Отож, другу путівку у найсильніший дивізіон чемпіонату світу здобула команда Південної Кореї, яка наступного року спробує там закріпитися. До цього до топ-дивізіону повернулася Австрія, яка обіграла збірну Польщі з рахунком - 11:0.

Південна Корея - Україна 2:1 Б (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
1:0 -  Ан (Шин, Парк) - 24:59
1:1 - Бабинець - 33:24

Україна: Захарченко (Дяченко); Катрич — Толстушко, Ігнатенко — Побєдоносцев; Алексюк — Кугут, Варивода — Ісаенко; Лялька — Буценко — Бабинець, Німенко — Кузьмик — Благой, Кича — Гніденко — Петранговський, Чернишенко, Гаврик.

Нагадаємо, збірна України після поразки від Казахстану достроково вилетіла з дивізіону IА.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: IIHF Джерело відео: IIHF Worlds 2017