«Не такий страшний майданчик Кременчука, яким нас лякали», - тренер БК «Дніпро»

8.10.2016, 11:04 Переглядів: 3 504

Кременчуцька баскетбольна команда поступилася "Дніпру"

7 жовтня кременчуцька баскетбольна команда «Кремінь» поступилася «Дніпру». «Слони» на домашньому майданчику поступилися з рахунком – 68:93. Перед матчем форварда «Кременя» Аміля Хамзаєва, який дебютував у цьому матчі, привітали з народженням сина.

До речі, Кременчук вперше в історії приймав "Дніпро" вдома, адже раніше дніпровці просили проводити ці матчі у них на майданчику, через деякі технічні моменти залу ДЮСШ-2.

Клубній прес-службі тренер "Дніпра" Денис Журавльов перед матчем зазначив, що Кременчук небезпечний своїми снайперами:

- Будь-яка виїзна гра це складність. Особливо Кременчук. Ми знаємо, який у них маленький та вузький зал. Команда щільно захищається вдома, важко розвертатися у нападі. Ще й Кременчук небезпечний своїми снайперами, агресивною грою. В принципі знаємо що від них очікувати, але їх необхідно зупиняти.

Так і вийшло. Кременчуцька команда впевнено розпочала гру. У середині першої чверті підопічні Бориса Сагая повели 11:6, але Дніпро зорієнтувався і перші дві чверті вигравав з однаковим рахунком 23:17. У підсумку після першої половини Дніпро вів +12 і почувався на майданчику доволі впевнено.

На початку третьої чверті Кремінь здійснив потужний ривок 20:6, а після триочкових Максима Балашова й Олександра Тищенка господарі вийшли вперед 54:52. Перевага тривала недовго, проте прагнення не поступатися господарі продемонстрували. Трибуни одразу ж загули, нагадуючи про користь шостого гравця. Дніпру знову вдалося загасити спалах активності і на заключну чверть команди вийшли за одинадцятиочкової переваги підопічних Дениса Журавльова.

Кременчужани нав’язували боротьбу супернику протягом трьох чвертей. Але у другій половині заключної десятихвилинки господарі посипалися. Дніпро не відчуваючи опору довів перевагу до 25 очок. У підсумку 93:68 – перемога Дніпра.

Хорошою традицією стала подяка вболівальникам за підтримку, своєрідна перекличка між гравцями та вболівальниками. Команда «Кремінь» підійшов до трибун зарядила: «Хто ми?», на що вболівальники дружньо відповіли: «Кремінь»

«Політехнік» - «Запоріжжя» - 68:81

У неділю підопічні Бориса Сагая прийматимуть БК “Запоріжжя”. Початок гри о 15:30.

Також у суботу свої виступи у Вищій лізі розпочне наш дубль, який зіграє два поєдинки з другою командою “Дніпра”. Початок суботнього матчу о 14:00, а недільного о 12:00.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: БК "Кремінь" Джерело відео: Kremen tv, ФБУ