"Проти нас зіграли два суперники - "Барса" та погода", - тренер "Кременя"

2.04.2016, 17:55 Переглядів: 4 300

Кременчуцький футбольний куб взяв реванш у сумської "Барси"

2 квітня футбольний клуб «Кремінь» взяв реванш у сумської «Барси» після зустрічі в першому колі. Підопічні Сергія Ященка перемогли «Барсу» з рахунком – 3:1.

"Кремінь" - "Барса" - 3:1 (2:1)

Голи: Черній 27' (пенальті), Степанчук 38', Тимченко 75' - Макаров 8'

"Кремінь": Олійник, Кунєв, Шершень, Сидоренко, Курелєх, Піскун (Сторчоус 68), Стрельцов, Степанчук (Волошин 86), Черній (Тертишний 78), Тимченко (к).

Запасні: Онопко, Пісічніченко, Ентін, Ховбоша, Бакланов.

Головний тренер - Сергій Ященко

"Барса": Старченко, Зрібняк, Процишин, Тарасенко, Сокіл, Моісєєв, Малєй (Стеценко 46'), Бабинін (Опаренко 83'), Макаров, Ярошенко, Коровіков.

Запасні: Бур'ян, Сіробаба.

Головний тренер - Андрій Каноненко

Перед грою капітани команд підняли «жовто-блакитний» стяг над стадіоном «Кремінь-Арена», який символізував про старт футболу в новому році.

Дощ та сильний вітер не давав командам грати на високих швидкостях. Першою рахунок у матчі відкрила сумська команда. На 8 хвилині гості скористалися помилкою в обороні «Кременя». Макаров після передачі з центру поля один на один обіграв Олійника.

«Кремінь» мав кілька шансів, але неточність гравців та зустрічний вітер не давали зрівняти рахунок у матчі. На 21 хвилині в ногу Ченбаю зіграв захисник «Барси» й арбітр вказав на 11-метровий. А Черній розвів воротаря гостей і м’яч по різні боки воріт – 1:1. Після кількох невдалих спроб Степанчук вивів «синьо-білих» вперед, з лівої ноги забивши у дальній кут воріт – 2:1.

У середині другого тайму капітан «Кременя» Тимченко пробив з розвороту, голкіпер суперника не зміг витягнути м’яч з лінії воріт – 3:1. Старчоус, який вийшов на заміну, протягом 10 хвилин заробив друге попередження, яке залишило команду в меншості. Цією перевагою могли скористатися сумчани, але сейв Олійника врятував «Кремінь» від неминучого голу. У додатковий час Ченбай міг збільшити перевагу, але захисники підстрахували голкіпера і винесли м’яч з воротарського майданчика.

«Кремінь» продовжив «чорну смугу» сумчан, які вже 11 матч поспіль не можуть виграти. Після 17 туру «синьо-білі» піднялися на 6 сходинку турнірної таблиці.

Футбольний клуб «Кремінь» з цього матчу започаткував традицію розігрувати подарунки для вболівальників. На цей раз шарфи з емблемою «Кременя» отримали найменші вболівальники.

Нагадаємо, у минулому турі "Барса" програла в гостях з рахунком 2:0 петровському "Інгульцю". В той час як "Кремінь" в гостях взяв гору над горностаївським "Миром" з рахунком 4:3. У складі кременчужан голами відзначилися Ховбоша, Ченбай та дубль Чернія.

Головний тренер «Кременя» Сергій Ященко після матчу зазначив:

- Враховуючи, що проти нас грали два суперники: «Барса» та погодні умови, перед матчем гравцям сказав, щоб грали обережніше. Адже пориви вітру не дають зорієнтуватися. Я вдячний хлопцям за гру. У порівняні з минулою грою із «Миром», то той матч мені більше сподобалася. Хоч і було забито більше голів, але за змістом і рухом гравців була краще.

Сергій Степанчук, який вперше забив після повернення в "Кремінь" зазначив:

- Повинно ж було колись «прорвати». Хлопці старалися, добре зіграли з «Миром» та «Барсою».

10.04 "Буковина" - "Нікополь-НПГУ"

Дві наступні гри «Кремінь» зіграє на виїзді: 9 квітня матч з «Інгульцем», а 16 квітня – «Колос» Ковалівка. 23 квітня «Кремінь» вдома прийматиме футболістів херсонського «Кристалу».

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь" Джерело відео: kremen tv