Баскетбольний клуб "Кремінь" поступився "Будівельнику"

29.11.2015, 18:55 Переглядів: 2 693

Після шести ігор підопічні Ігоря Чигринова посідають шосту сходинку турнірної таблиці

Баскетбольний клуб «Кремінь» поступився столичному «Будівельнику» з рахунком 70-84. Київський клуб переломив гру у другій половині.

Перша половина минула здебільшого в рівній грі, хоча поступово в другій чверті кременчужани перехопили ініціативу. На велику перерву кременчуцька команда йщла з перевагою у три очки.

«Будівельник» після перерви доволі швидко повернув собі лідерські позиції, налагодивши гру в нападі, де активно діяли Луценко, Крутоус і Кондратьєв. До заключного періоду господарі підійшли, ведучи в рахунку +7. На початку четвертої чверті «Кремінь» наважився на камбек, проте Горбенко реалізував ще кілька своїх фірмових триочкових, а партнери надійніше зіграли в захисті, і перемогу святкував столичний клуб.

Разом із Горбенком вагомий внесок у перемогу «Будівельника» зробили Павло Крутоус (18 очок), Артем Буцький (13 очок + 6 передач), Максим Луценко (11 очок + 9 підбирань) й Андрій Малиш (10 очок).

Юрій Лохманчук приніс «Кременю» 14 очок. По 12 очок здобули Роман Новіков і Ярослав Скрипець, котрий, крім того, зібрав 5 відскоків. 11 очок на рахунку Олександра Берхіна.

6

Заключний матч першого кола "Кремінь" зіграє на виїзді. Матч відбудеться 4 грудня о 18:00 із запорізькою "Хортицею".

Автор: Альона Душенко Джерело відео: БК "Будівельник"